Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu linnavalitsus ja Tartumaa Omavalitsuste liit otsivad Kultuurikandja lavastajat või produtsenti

06.09.2023 12:12

Tartu linnavalitsus ja Tartumaa Omavalitsuste liit otsivad 2024. aasta veebruaris toimuvale Kultuurikandja tänusündmusele lavastajat või produtsenti. Ürituse lavastajaks/produtsendiks saab kandideerida kuni 15. septembrini 2023. 

Kultuurikandja on Tartu linna kultuurivaldkonna tänuüritus, kus linnapea annab üle möödunud aasta parimatele kultuuritegijatele üheksas eri kategoorias tunnustuse. 2024. aastal korraldab Tartu linnavalitsuse kultuuriosakond tänusündmuse taas koostöös Tartumaa Omavalitsuste Liidu ja Eesti Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupiga, et tunnustada maakonna kultuurivaldkonda tervikuna.

Tänusündmus annab võimaluse tunnustada kultuurivaldkonnategijaid senise töö eest ja anda innustust suurteks tegudeks eelseisval Euroopa kultuuripealinna aastal, kuivõrd Tartu on koos Lõuna-Eestiga Euroopa kultuuripealinn aastal 2024. Tartu 2024 loovkontseptsioon on "Ellujäämise kunstid": need teadmised, oskused ja väärtused, mis aitavad meil tulevikus paremini elada. 

Rohkem infot Kultuurikandja tänusündmuse ja lavastajaks/produtsendiks kandideerimise kohta leiab üleskutsest. Nägemus sündmuse kontseptsioonist koos eeldatava eelarvega palutakse saata 15. septembriks aadressile [email protected].

Foto: Gabriela Urm