Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tartu 2024 rahvusvaheliste projektide taotlusvooru infopäev Tallinnas 19. jaanuaril

17.12.2021 14:20

Sihtasutus Tartu 2024 kutsub kultuurikorraldajaid pakkuma rahvusvahelisi sündmusi Euroopa kultuuripealinna programmi. 2022. aasta alguses avanevat rahvusvaheliste projektide taotlusvooru tutvustatakse Tallinnas kolmapäeval, 19. jaanuaril kell 15:00 klubis Uus Laine (Vana-Kalamaja 1). 


Tartu 2024 loovjuhi Kati Ilvese sõnul on Tartu ja Lõuna-Eesti eesmärk pakkuda Euroopa kultuuripealinnana erilisi ja uudseid elamusi publikule nii Eestist kui kaugemalt. Tervikliku programmi loomiseks toetab SA Tartu 2024 ka rahvusvahelisi suuri ja keskmise suurusega sündmuseid, mis on planeeritud toimuma 2024. aastal Tartu linnas.


"Infopäev on loovisikutele, korraldajatele, produtsentidele, ettevõtjatele ja asutuste juhtidele hea võimalus tutvuda eesseisva rahvusvahelise taotlusvooru põhimõtetega ja kohtuda Tartu 2024 meeskonnaga. Meie sümboolne sõnapaar ehk kultuuripealinna kunstiline kontseptsioon Ellujäämise Kunstid ootab silmapaistvaid tõlgendusi erinevates žanrites ja formaatides." lausus Ilves. 2024. aastal on Tartu koos Lõuna-Eestiga Euroopa kultuuripealinn. Sel aastal, aga ka sellele vahetult eelneval ja järgneval ajal, saab siin toimuma tihedalt erinevaid sündmusi, mis muudavad Eesti ja Euroopa kultuuripildi veelgi eripärasemaks ja põnevamaks. Selle taotlusvooru käigus jagame erinevate korraldajate vahel ära 1 000 000 eurot."


Osalemiseks palutakse end registreerida hiljemalt 12. jaanuaril SIIN