Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Täpsustatud piirangud kultuurivaldkonnale

23.11.2020 15:01

Valitsus kinnitas esmaspäeval, 23. novembril 2020 uued koroonaviiruse vastased meetmed. 
 
Alates laupäevast, 28. novembrist k.a hakkavad koroonaviiruse laia leviku tõttu kehtima uued piirarvud ning saalide täituvuse reeglid.

Maksimaalne publiku arv statsionaarsete istekohtadega saalides on 400, ilma statsionaarsete kohtadeta saalides 250 inimest. Välitingimustes toimuvate ürituste publiku piirarv on 500 inimest. 

Tallinna, Harju- ning Ida-Virumaa puhul hakkab kehtima 50% täituvuse reegel ning publiku maksimaalne piirarv on samuti 400. Kõikjal kehtib nõue publikut saalivälisel alal hajutada, nii et liigutaks 2+2 põhimõttel. 

Avalikus siseruumides on homsest kohustuslik kanda maske või katta nina ja suu. See kehtib nii konverentsidel, kontsertidel, teatris kui ka kinoseanssidel. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel on meditsiiniline põhjendus (näiteks astmaatikud või vaegkuuljad).

Kõikvõimaliku huvitegevuse kohta lehtib grupi suuruse piirang 10 inimest. 

Täpne juhend sündmuste korraldajatele lisatakse Kultuuriministeeriumi kodulehele nii pea, kui võimalik. Palun, et jälgiksite kodulehekülge, kus on ka kontaktid küsimuste korral!  

Hoiame kultuuriasutused avatud!