Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Tantzraum Estland” tutvustab Eesti kaasaegset tantsu

08.06.2005 17:14

9.-12. juunini saab Nürnbergis teoks uusi Euroopa riike tutvustav festival Eastern Sounds. Kohaliku linnavalitsuse ning Tafelhalleni teatri korraldatud üritusel on põhirõhk Eestil ning enamuse festivali programmist võtab enda alla Eesti kaasaegsele tantsule pühendatud osa pealkirjaga "Tanzraum Estland".

 "Tanzraum Estland" on üks suurimaid Eesti kaasaegset tantsu tuvustavaid üritusi, mis toimunud väljaspool Eestit. Kokku saab Saksamaa publik näha 5 erinevat lavastust. Festivalile on kutsutud Mart Kangro soololavastustega "Start. Based on True Story" ning "Mart on Stage", ZUGA ühendatud tantsijad eelmisel aastal Eesti teatri parima tantsulavastuse aastaauhinnaga pärjatud tööga "ZUGA teeb suure linna" ning kuni 10.aastastele lastele mõeldud tükiga "ZUGA lastekas" ja Renate Valme hiljuti esietendunud tantsulavastusega "MESTA". Lisaks on kavas arutelu kaasaegse tantsu olukorrast Eestis koos kohalike spetsialistidega ning Eesti tantsufilmide programm.

"Tanzraum Estland" programmi on kokku pannud Tafelhalleni juht Michael Bader ning lavastaja Arne Forke ning korraldatud koostöös Kanuti Gildi SAALiga.
Festivali muusikaprogrammis astub publiku ette ka Siiri Sisask koos Jälg trioga.

Eastern Sounds festivali programmiga saab tutvuda: http://www.kultur-im-grossraum.de/eurovisionen/index_programm.html

Lisainfo:
Priit Raud
5010419
[email protected]