Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tantsuteatris Zick esietendub Harchenko uuslavastus

17.06.2006 14:15

Tantsuteatris Zick esietendub laupäeval, 17. juunil koreograaf Dmitri Harchenko tantsulavastus "Reisijuht. Attention: Flexible". Lavastuses tantsivad koreograaf Dmitri Harchenko, Stella Suitso ja Raido Bergstein.

Etendamispaigaks on valitud Müürivahe tänav 33 ruumid, kus 1246. - 1525. asusid dominiiklaste kloostri kapiitlisaal, dormitoorium, idaristikäik ja sakristei ning praegu tegutseb Mauritiuse Instituut. Lavastuses kuuleb lühidalt ka ajaloolisi fakte kunagise dominiiklaste kloostri osast.

Dmitri Harchenko on loonud erinevates žanrites tantsulavastusi ja -seadeid - balletist ja kaasaegsest tantsust muusikalini. Ta on lavastanud nii Vanemuises ("Undiin", "Cats", "Exitus" jt.), Estonias ("Värvilised unenäod Macbeth'i teemal", "Ämberlund" jt), Kaunase Riiklikus Muusikateatris ("Kassid õlis", "Breemeni linna moosekandid" jt) kui ka mujal. 2006. aasta algul liitus Harchenko tantsuteatriga Zick.

"Reisijuht. Attention: Flexible" on ühtlasi Zicki selle hooaja viimane uuslavastus. Eelnevalt on lavale jõudnud Anu Ruusmaa "Üksindus, see polegi tähtis" ning Dmitri Harchenko "Undiini" uusversioon.

Lavastust mängitakse:
17. juunil algusega 21:00, 18. juunil 18:00 ja 21:00
ning 19. juunil 21:00 Müürivahe tn. 33, Mauritiuse Instituudis.

Sooduspiletid (60.-) müügil ainult Piletilevi müügikohtades.
Kohapeal pileti hind 90.-

Lisainfo: www.zick.ee