Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tantsuspetsialisti kutse taotlejaid kutsutakse infotundi

02.01.2024 17:01

Tantsuspetsialisti kutse taotlemise 2024. aasta kevadtalvine voor on avatud. Dokumentide esitamise tähtaeg on 12. veebruaril 2024 ning tantsuspetsialisti kutse taotlemise infotund toimub 12. jaanuaril kell 11.00 kuni 12.30 veebis. 

Infotunnis tutvutakse tantsuspetsialisti kutse taotlemise protsessiga, antakse näpunäiteid portfoolio koostamise kohta ning nõu, kuidas oma kompetentse parimal viisil tõendada. Jooksvalt saab esitada küsimusi kogu taotlemise protsessi kohta. 

Osalejatel palutakse eelnevalt tutvuda kodulehel olevate juhendmaterjalidega, mis on kättesaadavad Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu kodulehel. Tantsuspetsialisti kutse taotlemise infotund on just see koht, kus kutse taotlemise kohta tekkinud küsimustele vastused saada siis, kui kodulehel olevast infost jääb veel midagi selgusetuks.

Huvilistel palutakse registreerida oma osalemine SIIN hiljemalt 10. jaanuariks 2024. Päev enne infotundi saadetakse kohtumise link registreerimisvormi sisestatud aadressile.

Infotundi viib läbi ETTLi Kutsekomisjoni esinaine ja projektijuht Anne Tamm-Kivimets. Kutsestandardite kohta leiab rohkem infot ETTLi kodulehelt.

Foto: Pexels