Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

TantsuRUUMi uurimuslikud kohtumised: 22. jaanuaril Hanna Junti “Koreograafia sõnateatris”

03.01.2022 14:44

U u r i m u s l i k u d  k o h t u m i s e d TantsuRUUMis (Eesti Tantsuagentuur, Hobujaama 12, Tallinn):


KOREOGRAAFIA VÄLJAD

22. jaanuaril 2022 kell 11-15 ~ Hanna Junti / Koreograafia sõnateatris

19. märtsil kell 11-15 ~ Veiko Õunpuu / Film ja rütm - seosed filmi ja koreograafia vahel

Aeg täpsustumisel ~ Alissa Šnaider ja Maike Lond 


https://tantsuagentuur.ee/event/u-u-r-i-m-u-s-l-i-k-u-d-k-o-h-t-u-m-i-s-e-d-koreograafia-valjad/ 


>>>> TantsuRUUMi 2021/22 hooaja uurimuslike kohtumiste seeria seab fookusesse koreograafia teistel kunstiväljadel, seda analüüsides, kaardistades ning ümber defineerides. Millised võivad olla teistest loomevaldkondadest leitavad koreograafilised meetodid ja võtted?Milline on ning saab olla koreograafia roll loomisprotsessis?


Igal kohtumisel toimub loeng-ettekanne, millele järgneb mõttevahetus ning diskussioon, lõunapausi järel toimub ka praktiline töötuba. 
Loengus on võimalik osaleda ka ZOOMi vahendusel (rohkem infot allpool).


HANNA JUNTI: "Jaanuari töötuba käsitleb tantsu ja teatri kohtumispunkti. käsitleb tantsu ja teatri kohtumispunkti. Kohtumise esimene pool on loengu vormis ning seal räägin sellest, kuidas ma teatri kaudu tantsuni jõudsin ja kuidas need kaks etenduskunstide haru mu loomingus omavahel põimunud on. Juttu tuleb kehadest, sõnadest, narratiivist ja koostöömeetoditest. Kohtumise teine pool on praktiline, liikuv ja loominguline."


Osalejate grupp on avatud ning jooksvalt on oodatud ka uued huvilised. Osalejad ei pea olema ainult tantsukunsti või koreograafia taustaga. Väga oodatud on ka teiste erialade esindajad, praktiseerijad, huvilised ning mõtestajad.


Kokku toimub viis kohtumist kuni 2022. a. maikuuni. Kevadpoolaasta lektorid: Hanna Junti, Veiko Õunpuu, Alissa Šnaider ja Maike Lond. Hanna Junti loominguline praktika hõljub teatri ja tantsu vahealadel. Ta on õppinud Londoni Ülikooli Goldsmiths College'is teatrikunsti (BA) ning lõpetanud Royal Central School of Speech and Drama movement directing magistrantuuri. Ta on liikumisjuht / koreograaf / lavastaja / etendaja / tantsija / liikumisnõustaja / õpetaja. Hanna praktikas on olulisel kohal psühholoogia, kehad ja küsimus: mis meid inimestena liigutab? 


O s a l e m i s e k s :

Ühekordne osalus: 6 eur - osalemine ainult loenguosas

ZOOMi vahendusel 10 eur - 1 x soodushind (õpilased, tudengid, ETTLi liikmed)

15 eur - 1 x täishind

Kohtumiste seeria hind kogu hooaja eest (kokku 5 kohtumist) : 35 eur - soodushind (õpilased, tudengid, ETTLi liikmed), 50 eur - täishind


R e g i s t r e e r i m i n e : https://tantsuagentuur.ee/event/u-u-r-i-m-u-s-l-i-k-u-d-k-o-h-t-u-m-i-s-e-d-koreograafia-valjad-2/ 

F a c e b o o k i  sündmus: https://www.facebook.com/events/1536337660042136 

A s u k o h t : Eesti Tantsuagentuur, Hobujaama 12 II korrus

K ü s i m u s e d : [email protected]


M i s on T a n t s u R U U M ?TantsuRUUM on toetav keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele regulaarseks liikumiseks ning liikumise mõtestamiseks. TantsuRUUMi tegevustik sünnib koostöös kohalike ja välismaiste tantsukunstnikega. Tulemiteks on regulaarsed hommikused tunnid (liikumisSESOON), töötoad, uurimuslikud kogunemised, kontaktjämmid ja residentuurid. 


TantsuRUUM on avatud kõigile, kes soovivad panustada oma kohaloluga programmi koostamisse ja arendamisse.
Me liigume lähtuvalt märksõnadest:arenduskeskus – ühine ruum – avatus – kokkupuutepunkt – võrgustik – koostöö – jagatud vastutus – protsess – areng – jätkusuutlikkus – järjepidevus – enesetäiendus. Korraldus ja teostus: Eesti Tantsuagentuur koostöös Eesti tantsukunstnikega

Asukoht: Eesti Tantsuagentuur (Hobujaama 12, Tallinn)

Toetus: Eesti KultuurkapitalFotod: Hanna Junti, Henri Hütt