Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tantsunädal Viljandimaal

22.04.2014 11:56

Tantsunädal 201423.–29. aprillini 2014 toimub Viljandis ja Viljandimaal Tantsunädal, mis kulmineerub 29. aprillil rahvusvahelise tantsupäeva tähistamisega Ugala teatris. 

MTÜ OMA Stuudio ja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia poolt korraldatav Tantsunädal toob Viljandimaale nii kaasegse tantsu etendusi, kooliprogramme, ööülikooli, eurütmiaetenduse, tantsu kirikus, fotokonkursi kui ka  Rahvusvahelise Tantsupäeva tähistamise Ugala teatris. 

Koostöös Kanuti Gildi Saaliga jõuavad Viljandi Kultuuriakadeemia musta saali Mart Kangro "waiting for tomorrow" ja Cabaret Rhizome "Mutantants ehk tuhat tantsu, mida tantsida enne kui sured". Etendub Premiere 2014: Mari-Liis Eskusson & Üüve-Lydia Toompere. Viljandimaa koolides saab näha tantsuetendusi Just Tantsukoolilt, Eesti Tantsuagentuuri Tantsukoolilt ja Annika Viibuselt.

Tantsunädala tavapärase firmamärgina jõuab üldhariduskoolidesse kaasaegse tantsu kooliprogramm “Mõtlevad tantsijad” ning loovtantsu tunnid. 

29. aprillil Ugalas toimuval TANTSUTEISIPÄEVAL tulevad esitusele TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia koreograafia lõputööd ja avatakse fotonäitus „TANTS FOOKUSES“.

Lisainfo ja programm www.tantsunadal.ee
Pressiteate koostas:
Kassandra Kütt
55624580