Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tantsukunstnikke ja teadlasi kutsutakse Kreekasse ühisesse residentuuri

30.08.2023 10:01

Kreekas Ateenas tegutsev Flux Laboratory ootab tantsukunstnikke ja teadlasi residentuuriprogrammi Experiment B. Residentuurid toimuvad 15. oktoobrist kuni 15. detsembrini 2023, kandideerimine on avatud kuni 4. septembrini 2023.

Experiment B residentuuriprogrammi eesmärk on võimaldada tantsukunstnikele ja teadlastele loovat koostööd, mis põhineb teadmiste-kogemuste vahetamisel, dialoogil, vastastikusel inspireerimisel ja koosloomel. Residentuuri on oodatud kandideerima grupid, kuhu kuulub vähemalt üks teadlane ja üks koreograaf. Kandideerida saab nii käimasoleva projektiga, mida soovitakse residentuuris edasi arendada, kui ka täiesti uue ideega.

Residentuuri käigus peaksid residendid jõudma koreograafilise tulemuseni, mida saab esitleda näiteks showing'u, loengu, töötoa või filmilinastuse vormis.

Flux Laboratory pakub nii tantsukunstnikele kui ka teadlastele honorari 2000 eurot, lisaks katab produktsioonikulud 1000 euro ulatuses. Kandideerimiseks palutakse esitada projektikirjeldus, osalejate CVd ning näited varasematest töödest aadressil [email protected].

Rohkem infot leiab Flux Laboratory kodulehelt.

Foto: Xenia Tsilochristou