Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tantsukooli P.A.R.T.S eelvoor esmakordselt Tallinnas!

05.02.2004 13:01

Kuulus Belgia tantsukool P.A.R.T.S korraldab 7.veebruaril 2004 Kanuti Gildi SAALis eelvooru uutele õpilastele.
Eelvooru läbinute lõppvõistlus toimub 7.-10. aprillil Brüsselis. Kokku toimub maailmas 16 eelvooru, õppeaastaks 2004-2005 võetakse vastu 45 uut õpilast.
P.A.R.T.S on Brüsselis, Belgias tegutsev kaasaegse tantsu kõrgkool, mis pakub õppimisvõimalusi nii tantsijatele kui koreograafidele.
Kool loodi 1995. aastal Anne Teresa De Keersmaeker'i juhitud Rosas kompanii poolt koostöös Belgia Rahvusooperiga. Tegemist on nelja-aastase õppega, millest kaks esimest aastat pakuvad mitmekülgset baastreeningut erinevatest kaasaegse tantsu tehnikatest ning seejärel toimub spetsialiseerumine tantsija või koreograafi erialale. Töö toimub inglise keeles ning üliõpilaskond on rahvusvaheline.
Seni on eelvoorud toimunud naabermaades, viimati 2002 Helsingis. Arvestades eesti kaasaegse tantsu silmapaistvat arengut viimastel aastatel otsustas P.A.R.T.S. oma 2004 õppeaasta konkursi eelvooru läbi viia just Tallinnas. Osalejatel tuleb oma oskusi demonstreerida nii klassikalise tehnika kui kaasaegse tantsu vallas ning esitleda oma isiklikku tantsukäekirja. Kohalikest pedagoogidest viivad eelvooru läbi Anu Ruusmaa ja Rene Nõmmik ning P.A.R.T.S.i esindajana tuleb kohale Salvador Sanchis.

Lisainfo koolist : www.parts.be /[email protected]
 

Lisainfo:

Annika Üprus
051 75 775
[email protected]