Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tantsukompanii Drift juhi Peter Schellingu töötuba

24.09.2009 13:18

6. ja 7. oktoobril toimuvad Tallinnas Šveitsi tantsukompanii Drift kunstilise juhi Peter Schellingu töötoad, mille teemaks on "Getting your work on the road or the places you want".

ProDance stuudiosse (Kreutzwaldi 24) on oodatud koreograafi ambitsioonidega inglise keelt kõnelevad tantsukunstnikud. Töötoa eesmärgiks on välja töötada strateegiad, mis vajavad läbikaalumist enne lavastuse koreograafia loomist. Juhendaja eestvedamisel luuakse täpne ja efektiivne tööplaan, mis põhineb iga osaleja kunstilistel ideedel. Töötoas pööratakse tähelepanu erinevatele aspektidele – ruumidele, rahastusele, meeskonnale, ajale, infrastruktuurile, kaasprodutsentidele, produktsiooni suurusele jmt.

Töötoa käigus areneb punktist A kuni punktini Z välja fiktiivne, või miks mitte ka tegelik, koreograafiline looming. Osalejaid saavad juhiseid, kuidas luua koreograafiat, mis hakkab toimima ja millel on eeldused saada edukaks.

Vajalik eelnev registreerimine hiljemalt 5. oktoobriks e-posti aadressile: mariagoltsman@gmail.com
Töötoa hind: 150 krooni - 1 päev, 250 krooni - 2 päeva.

Eelregistreerunutel palume kanda raha Eesti Tantsukunstnike Liidu kontole hiljemalt 5. oktoobriks: Swedpank 22 102 252 2277 selgitus: Peter Schellingu töötuba, kuupäevad.
Tantsukunstnike Liidu ja STÜ liikmetele on osavõtt TASUTA.
Korraldavad Tantsukunstnike Liit ja Sõltumatu Tantsu Ühendus (STÜ).

Vaata lisa 

Maria Goltsman
email: mariagoltsman@gmail.com  
mobile phone: +3725062345