Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Taneli Törma workshop

31.10.2013 12:23

Laupäeval, 2. novembril saab teoks Okasroosikese Lossi töötubade sarja teine workshop, mida sel korral viib läbi Soomest pärit ja hetkel Taanis elav rahvusvaheliselt aktiivne tantsija, koreograaf, õpetaja ning tantsufilmi looja Taneli Törmä.

Taneli Törmä kaasaegse liikumistehnika töötuba "Story of"
2. november kell 15–18 Okasroosikese Lossis (Uus 19, Tallinn)

Soomest pärit ja hetkel Taanis elav rahvusvaheliselt aktiivne tantsija, koreograaf, õpetaja ning tantsufilmi looja Taneli Törmä on olnud alates septembrist residentuuris Okasroosikese Lossis. 2. novembri töötuba hõlmab release- ja põrandatehnikat, projekti "Story of" improvisatsioonilisi harjutusi ning liikumismaterjali. 
Osalemine eeldab eelnevat kogemust tantsukunsti vallas.
Hind 4€
REGISTREERIMINE: [email protected]

Tantsufilm ja -lavastus "Story of" esietendub 8. novembril Okasroosikese Lossis Tallinnas.

TREILER: http://www.youtube.com/watch?v=FiQbEl-FXEI&feature=youtu.be
Taneli Törmä on Soome rahvusvaheline kaasaegne tantsija / koreograaf / õpetaja / tantsuvideokunstnik, kes hetkel tegutseb Odenses Taanis. Ta on õppinud Soome Rahvuslikus Balletikoolis, tal on Helsinki Soome tantsukutsestandard 2002-2005 ja 2007-2008 omandas ta hariduse Compagnia Roberto Zappala Modem Studio atelier’is Catanias, Itaalias. Taneli on teinud koostööd Svenska Teattern (Soome), Soome Rahvusooperis ja –balletis, Dance Theater Raatikko (Soome) Mancopy (Taani), Oldenburg Staatstheater (Saksamaa) Kobalt Works (Belgia) ja Random Collision’iga (Holland) ja 2011-2012 hooajal oli ta resident-koreograaf Theater Momentum Odense’s Taanis. Ta on teinud nii lühi- kui täispikki tantsufilme Taanis, Saksamaal, Belgias, Soomes, Prantsusmaal, Gröönimaal, Kanadas ja nüüd ka Eestis.

Info töötoa ja registreerimise kohta: https://www.facebook.com/events/125966387573926/