Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Täna toimub Draamateatris heategevuslik laat Jõulusahver

05.12.2016 09:38

Esmaspäeval, 5. detsembril kell 12.00 avab vaid üheks päevaks uksed Eesti Draamateatri heategevuslik Jõulusahver, kust saab jõulukinkideks varuda teatrirahva käsitööd, hoidiseid  ja muud omatoodangut. 

Jõulusahvri müügilettide tagant võib sel aastal leida Karin Raski, Viire Valdma, Kersti Heinloo, Piret Krummi, Mait Tringi, Anu Konze jpt teatriinimesed, aga ka käsitöömeistreid nii Tallinnast kui kaugemalt.

Igal aastal on Jõulusahvri kohvikut oma küpsetiste ja toitudega varustanud näiterahvas, nii ka seekord. Kohviku jaoks on lubanud käised köögis üles käärida Ülle Kaljuste, Hilje Murel, Britta Soll, Hendrik Toompere, Liisa Pulk ja paarkümmend Jõulusahvri ning teatriga seotud inimest. 
 
Ja sellelgi aastal soovib Jõulusahver head teha, tänavune kohviku ja õnneloosi tulu läheb diabeedihaigete laste heaks. Õnneloosi võitude laud on sel aastal eriti rikkalik, teatripileteid on välja pannud Draamateater, teater NO99, Tartu Uus Teater, Theatrum, MTÜ Kell Kümme, Polygon. Lisaks lähevad õnnerattase raamatud Mika Keränenilt, Draamateatrilt, NUKUlt ja Eesti Teatri Agentuurilt, ajakirjade Anne ja Stiil, Diivan ning Kodukiri tellimused, restorani MEKK kinkekaardid, pääsmed Guido Kanguri jazziklubisse ja Teletorni ning palju-palju muud.

Kell 13.00 ja 16.00 kõlab Jõulusahvris elav muusika, talviste lauludega esinevad Marta Laan, Liisa Saaremäel, Britta Soll ja Harriet Toompere Jõulusahvri bändi saatel.