Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Täna on Draamateatris avatud jõulusahver

15.12.2014 15:19

Jõulusahver 2014Esmaspäeval, 15. detsembril kell 14 avab taas vaid üheks päevaks uksed Draamateatri jõulusahver, kuhu saabub kauplejaid nii Draamateatrist, Linnateatrist, Nukuteatrist, Vanemuisest kui Estoniast.
Kui jõulusahvris on saadaval peaasjalikult teatriinimeste enda valmistatud käsitöö, siis sahvri kohvik pakub ka näiterahva valmistatud head-paremat suupoolist. Jõulusahvri müügilettide tagant võib sel aastal leida Karin Raski, Jan Uuspõllu, Viire Valdma, Kersti Heinloo, Külli Teetamme, Piret Krummi, Jane Kruusi, Anu Konze, Pille Jänese jpt.

Ka sel aastal toimub sahvri raames õnneloos, mille tulu läheb seekord lastejuttude plaadi sisselugemiseks ja valmistamiseks haiglas viibivate laste jaoks. Õnneloosi auhindadeks on teatripiletid Draamateatrilt, Estonialt, NO99-lt ja Jan Uuspõllult, kalendrid Linnateatrilt, raamatud Mika Keränenilt ja Eesti Teatri Agentuurilt, ajakirja Sensa ja Diivan tasuta tellimused, kontserdipääsmed Nargenfestivalilt ja Guido Kanguri jazziklubilt ja palju-palju muud.

Ootame teid jõulusahvrisse Draamateatri parketisaalis 15. detsembril kl 14–19!