Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tammsaare Teater kutsub etendustele

23.01.2014 14:43

24. ja 31. jaanuaril (etendus reserveeritud) ning 11. ja 28. veebruaril kell 19 mängib Tammsaare Teater lavastust "Kahe maailma hotell" Tallinna Toomklubis, Vene tn 6.

Eric-Emmanuel Scmitt "Kahe maailma hotell"
 
Lavastaja Reet Paavel.
Osades: Kadi Karron, Egle Suislepp, Tiiu Uibo, Mart Niinepuu, Jana Volke, Andres Kask, Pirge Sildmaa, Martin Urve
 
Me sünnime, elame-oleme, toimetame argirutiinis ja me ei mõtle sellele, mis meist homme saab…

Näidendi tegevus toimub elu ja surma vahelisel alal – kahe maailma hotellis. Siin saavad kokku koomas viibivate tegelaste hinged – kes haiguse, kes õnnetuse, kes oma käe läbi... Siin seistakse silmitsi iseendaga ja oodatakse oma teed. Edasi on kaks võimalust: kas liftiga alla tagasi ellu või üles teadmatusse. Iga kord, kui liftiuksed sulguvad, tekib küsimus – kellega sõidab lift üles, kellega alla. Jääb igaühe enda otsustada, kas nende erinevate saatuste taga on jumalik õiglus või meie endi tehtud otsused.

Mingil hetkel kohtuvad surma palge ees president, maag, koristaja, invaliidist neiu, spordilehe peatoimetaja... Koos tegelastega saab publik mõelda, kas nad on sattunud hotelli, haiglasse, jumala eeskotta või hoopis hullumajja. Hotelli tegevust juhib salapärane Doktor S. Jääb mõistatuseks ja publiku otsustada, kas ta on direktor, timukas, saatuse liftipoiss, erahaigla arst või keegi muu.

Meist igaühel on võimalus loota,  kas homme läheb kõik uutmoodi või läheb kõik vanaviisi edasi. Lootus on tibatilluke leek, mis ei valgusta, aga annab siiski sooja...

 
Kontakt ja piletite broneerimine:
[email protected], 56654788, 
Reet Paavel, 56620729