Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinnas toimuvad foorumteatri töötoad

17.05.2005 09:55

Kõigil huvilistel on harukordne võimalus osa saada Rumeenia, Wales´i ja Eesti foorumteatri gurude ideerännakutest ja praktilistest harjutustest.
 
NELJAPÄEV 19. MAI 2005 kell 18.00-20.00

Foorumteatri töötuba Mustamäe Avatud Noortekeskuses (MANK Ehitajate tee 82, www.mank.ee)
Läbiviija: 12-aastase väga erinevate sihtrühmadega foorumteatri Jokkeri praktiseerimise kogemusega karismaatiline Gill Dowsett Wales´i foorumteatrist Theatr Fforwm Cymru, kes on saanud koolitust foorumteari meetodi leiutaja Augusto Boali (Brasiilia) juures!
 
REEDE 20. MAI 2005 kell 14.00-16.00 ja 16.00-18.00 2 foorumteatri töötuba Eesti Rahvusraamatukogus (Tõnismägi 2, http://www.nlib.ee) Läbiviijad: VAT Teatri Foorumgrupi lavastaja ja Jokker Margo Teder ja esimest korda Eestis - Rumeenia foorumeatri stiilinäide ehk Gabi Cadariu Bucharesti assotsiatsioonist DRAMAFEST!  

PÜHAPÄEVAL 22. MAIL kell 14.00-17.00 Mustamäe Avatud Noortekeskus foorumteatri töötuba teemal "Foorumteater läbi nukuteatri".  
Läbiviija: Bulgaarlanna Poliksena Kostova, kes töötab Sofia organisatsioonis Theatre Tsvete ja on kasutanud oma töös laste ja noortega loovaid, sh nukuteatri elemente ning on need ühendanud foorumteatri tehnikatega. Oma põnevaid meetodeid ta selles praktilises töötoas jagabki. 

Kõigil antud töötubadest osaleda soovijail palutakse end registreerida e-maili aadressil mvelberg@yahoo.com enne 20. maid. 
Töötoad on tasuta.  


Lisainfo ja registreerimine: 
Mari-Liis Velberg
VAT Teatri Foorumgrupp
projektijuht
56982380
mvelberg@yahoo.com