Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Ülikooli BFMi koreograafiatudengid esinevad Leedus ja Soomes

26.04.2017 14:51

Kristin Tagam
Tallinna Ülikooli BFMi koreograafia õppekava tudengid näitavad sel kevadel oma värskeid lavastusi Leedus ja Soomes.

Rahvusvahelisel tantsupäeval, 29.aprillil etendub Kristin Tagami BA lavastus „KIISU ALL, AH!“ Vilniuse rahvusvahelisel festivalil SCHOCKAKADEMIA, mis toimub 27.-30.04 Festivalile on kutsutud tudengid Saksamaalt, Austriast, Suurbritanniast, Poolast, Leedust ja Eestist. Lisaks etendustele toimuvad Vilniuses ka töötoad, konverents ja arutelud kaasaegse tantsu teemadel. Kristin Tagami lavastuses tantsivad  TLÜ BFM koreograafitudengid Allar Valge, Karl-Gustav Kasemaa ja Siim Praats. Festivali raames toimuva konverentsi teemaks on „Kas tants on toode?“ ja sellel osalevad TLÜ koreograafia õppejõud Tiina Ollesk ja Renee Nõmmik.

9.mail kell 19.00 näitavad Indrek Kornel ja II kursuse koreograafiatudengid oma töid Helsinki Kunstide Ülikooli Teatriakadeemias. Indrek Korneli MA lavastuses „Oodates...“ tantsivad Reet Paavel ja Ülle Toming, II kursuse koreograafiaüliõpilased näitavad samal õhtul Teet Kasega koostöös valminud lavastust „Miks mitte, Volkonski?“. Laval on Aneta Varts, Liise-Marie Valgi, Maarja Eliisabet Roosalu, Julia Tšižova, Marta Jamsja, Kerstin Vnukova ja Allar Valge. 

Mõlemad lavastused etenduvad 18.04-26.05 toimuval KorFestil ka Tallinnas: Kristin Tagami lavastus esietendus 18.04 ja 19.04 kell 19.00 TLÜ teatris Stella, Inderl Korneli lavastus tuleb esitamisele 24.-26.05 kell 20.00 Okupatsioonide Muuseumis.