Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Tantsuteater esitab sarjas Ikoonid Arvo Pärdi klaveriloomingut

23.04.2015 16:57

Täna, 23. aprillil kõlab Mustpeade maja Taff Club'is retrohõnguline džäss. Laval on kunagise kultusansambli Collage praegugi tegutsevad liikmed:
Lembit Saarsalu saksofonil, Toivo Unt kontrabassil, Olav Ehala klaveril, Lea Gabral ja Kaisa Gabral laulmas.

Ikoonid, Arvo PärtNeljapäeval, 30. aprillil 2015 esitab sarjas Ikoonid pianist Auli Lonks koos Tallinna Tantsuteatri artistidega Arvo Pärdi klaveriloomingut nii klaveri taga kui ka tantsulaval. Lavastaja Dmitri Harchenko on pannud pianisti lisaks klaverimängule ka tantsulaval liikuma ja tantsijad klaverit mängima.

Hooaega jääb lõpetama 3. mail kahest kontserdist koosnev õhtu, mis on pühendatud Lepo Sumera 65. sünniaastapäevale. Kell 16 kõlab Mustpeade maja Olavi saalis tema multimeediateos "Südameasjad", mida esitavad YXUS ensemble ja helilooja enda poeg Tammo Sumera.
Kell 18 on aga Valges saalis Tallinna Kammerorkestri kontsert, kus dirigent Risto Joosti käe all Sumera orkestriteos "Musica Profana", tema kaasaegse, Läti helilooja Peteris Vasksi viiulikontsert "Tālā Gaisma" , Eesti esiettekandes Sumera "To the Harmony" flöödile ja keelpilliorkestrile ning  kava ja hooaja lõpetab sümboolselt üks ilusamaid keelpillilugusid - Tšaikovski "Souvenir de Florence". Solistideks viiuldaja Matthew Trusler Inglismaalt ja Austraalia flötist Jonathan Henderson.

Piletid Piletilevi müügipunktides www.piletilevi.ee
või tund enne kohapeal!