Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Linnateatris toimub Hendrik Kaljujärve kontsert

29.10.2020 13:11

Linnateatri Teatrikontserdi sari alustab oma kolmandat hooaega. Nüüd juba uues kohas – Salme Kultuurikeskuse väikesel laval. Kuna kogu teater on Laia tänava kompleksile planeeritud remonditööde kolimas oma ajutisse koju Salme tänaval, hakkab Kalamaja poole astuma ka Teatrikontserdi sari. Jätkame samas rütmis nagu varem: igal aastaajal toome huvilisteni ühe kodumaise artisti, kellel on märgiline side teatri- ja filmimaailmaga.

2020/2021 hooaja esimese kontserdi annab 11. novembril kell 19 Hendrik Kaljujärv (tuntud ka kui Ruum). Hendrik Kaljujärv on teatripublikule lisaks oma muusikukarjäärile tuttav ka etenduskunstnikuna ja muusikalise kujundajana. Ta on pikaaegselt olnud seotud teatritega NO99, Von Krahl ja Kanuti Gildi Saal. Lisaks originaalmuusika loomisele lavastustele nagu "Suur õgimine", "Puhastatud. 4.48 Psühhoos" ja "Kadunud sõbra juhtum", on Kaljujärv toonud välja soololavastused "Rising Matter" ja "Overexposure" ning kindlasti väärib ka esile tõstmist tema helilooming 2016. aasta mängufilmile "Päevad, mis ajasid segadusse". Viimastel aastatel on Kaljujärv tuntud ühe poolena duost Maarja Nuut & Ruum. Muuhulgas on Kaljujärve premeeritud Eesti teatri aastaauhindadel ka helikunstniku auhinnaga.

Kaljujärv on esinenud arvukatel festivalidel. Ka sel aastal võis teda näha ja kuulda näiteks Kukemuru Ambienti, Kõu ja Tallinn Music Weeki raames. Ootame põnevusega Hendriku ainulaadse helikeele kõlamist Linnateatri lavadel. 

Kontsertipiletid saab soetada SIIT
Teatrikontsertidele müüdavad piletid on nummerdatud istekohtadega.