Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Linnateater tähistab esmaspäeval sünnipäeva ja jagab kolleegipreemiaid

10.02.2012 12:37

Esmaspäeval, 13. veebruaril tähistab Tallinna Linnateater oma 46. sünnipäeva traditsioonilise peoga endiste ja praeguste töötajate keskis ning kolleegipreemiate jagamisega. Seekordne pidu peetakse pealkirja „Probleemid on meelelahutuseks“ all.

Eneseiroonilise maiguga pealkirja kommenteerib direktor Raivo Põldmaa muiates: „Põhiline on ju mitte kaotada huumorimeelt. Teatrite elu ei ole praegu lihtne, ent huumoriga on lihtsam edasi minna.“ Just seetõttu on sünnipäevaõhtu programmis rohkelt meelelahutuslikke tegevusi, samuti üks sündmus, mis on pühendatud peanäitejuht Elmo Nüganeni eelolevale juubelile.

Sünnipäev algab traditsioonilise käiguga Metsakalmistule, kus mälestatakse lahkunud kolleege. Edasi liigutakse Laia tänava teatrimajja ühisele õhtusöögile. Programm jätkub viktoriini ning Vahur Laiapea dokumentaalfilmi „Mul annet on ka äikeseks“ eelesilinastusega. Dokumentalist Vahur Laiapea jälgis Elmo Nüganeni teatritegemisi alates 2011. aasta augustist: lavastajatöid Linnateatris ja Venemaa teatrifestivalil, ülesastumisi näitlejana Moskva teatri Et Cetera lavastuses „451 kraadi Fahrenheiti“.

Filmivaatamise järel jätkatakse sportlikul lainel – loominguliste ja tehniliste töötajate jõukatsumises selgitatakse välja Linnateatri parimad sumomaadlejad. Sumomatšile järgneb Lavakunstikooli 25. lennu tudengite paroodiakava.

Õhtu lõpetab kolleegipreemiate jagamine ning tants.

Ruudu Raudsepp
Tallinna Linnateatri avalike suhete juht
[email protected] 
Tel. 5346 8495