Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Linnateater otsib projektijuhti

24.10.2017 09:01

Tallinna Linnateater otsib PROJEKTIJUHTI, kelle põhiülesandeks on etendustegevust toetavate ürituste planeerimine, ettevalmistamine ja läbiviimine. 

Projektijuhi korraldada on erinevad avalikud sündmused lähtuvalt teatri loomingulistest plaanidest ja turunduslikest vajadustest (nt hooaja avamine, lavastusi või uut dramaturgiat tutvustavad üritused, mälestus- või vestlusõhtud, kontserdid, loengud, esitlused, festivali Talveöö Unenägu lisaprogramm), samuti teatrisisesed ettevõtmised (nt Linnateatri sünnipäev, kolleegipreemiate üleandmine). Ta peaks suutma pakkuda välja ideid ja loomingulisi lahendusi ning võtma aktiivselt osa ajurünnakutest, samuti olema võimeline juhtima projektide elluviimist, koostama eelarveid, valmistama ette lepinguid ja jälgima nende täitmist. Projektijuht teeb koostööd erinevate teatri struktuuriüksustega ning on oluliseks ühenduslüliks teatri loomingulise ja korraldusliku poole vahel.

Kandidaadilt ootame kõrgharidust, loomingulist lähenemist, organiseerimisvõimet, initsiatiivikust, pingetaluvust, head suhtlemisoskust ja korrektsust. Kasuks tulevad tekstiloome oskus, tehniline taip, võõrkeelte (ennekõike inglise ja vene keele) valdamine, teatrimaastiku tundmine ja julgus avalikult esineda. Omalt poolt pakume huvitavat ja vaheldusrikast tööd, inspireerivat töökeskkonda, tugevat kollektiivi ja tavapärast kultuuritöötaja palka. Tööleasumise aeg kokkuleppel.

Palume soovijatel saata oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 20. novembriks aadressile linnateater@linnateater.ee märksõnaga "projektijuht".
 
Lisainfo: Margus Küppar, 6650 890, m.kyppar@linnateater.ee.