Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Linnateater otsib oma meeskonda turundus- ja kommunikatsioonijuhti

19.04.2022 16:17

Turundus- ja kommunikatsioonijuhi põhiülesanneteks on teatri turundus- ja reklaamialase töö arendamine ja korraldamine ning müügi- ja publikuteenindusüksuse töö koordineerimine.

Tallinna Linnateater ootab oma kollektiivi teatrit armastavat, turundusalase kogemuse ja juhtimisoskusega meeskonnamängijat, kellel jagub ideid ja initsiatiivi ning kes on valmis töötama loomingulises keskkonnas. 

Töö eeldab kultuurivaldkonna tundmist, väga head suhtlemisoskust, süsteemsust, pingetaluvust, samuti suurepärast eesti keele ja vähemalt kesktasemel inglise keele oskust, kontoritarkvara tundmist ja orienteerumist sotsiaalmeedia võrgustikes. Kasuks tuleb juhtimisalane kogemus, kõrgharidus ja mitme võõrkeele valdamine.

Linnateater pakub meeldivat töökeskkonda ja põnevaid väljakutseid, töötasule lisaks enesetäiendus- ja sportimisvõimalusi ning rohkelt kultuurseid elamusi.

Kandidaatidel palutakse saata oma CV ja kuni 2-leheküljeline nägemus tulevasest tööst ning oma sobivusest sellele ametikohale e-posti aadressil [email protected]  hiljemalt 29. aprilliks 2022, märgusõnaks "Turundusjuht". 

Tööleasumise aeg mai-juuni 2022.

Lisainfo:
Mihkel Kübar (tel 517 8169, [email protected]).