Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Linnateater otsib müügijuhti ja projektijuhti

10.05.2021 11:23

Tallinna Linnateater kuulutab välja konkursi müügijuhi ja projektijuhi ametikohtade täitmiseks.

MÜÜGIJUHI peamisteks ülesanneteks on teatri müügitöö strateegiline korraldamine ning elluviimine vastavalt teatri arenguplaanidele, sh piletimüügisüsteemide administreerimine, kliendibaaside hoidmine ja arendamine ning müügiosakonna töö planeerimine ja juhtimine.

Kandidaadilt ootame ettevõtlikkust ja sihikindlust, väga head suhtlemisoskust, head pingetaluvust, planeerimisoskust probleemide lahendamisel, soovitavalt kõrgharidust ning head meeskonnatunnetust. Kasuks tuleb varasem töökogemus müügivaldkonnas ja teatriarmastus ning orienteerumine kultuurimaastikul.

Tööleasumise aeg esimesel võimalusel.

PROJEKTIJUHI põhiülesandeks on etendustegevust toetavate ürituste planeerimine, ettevalmistamine ja läbiviimine. Projektijuht juhib ka teatrifestivali Talveöö Unenägu meeskonda.

Projektijuhi korraldada on erinevad avalikud sündmused lähtuvalt teatri loomingulistest plaanidest ja turunduslikest vajadustest (nt hooaja avamine, lavastusi või uut dramaturgiat tutvustavad üritused, mälestus- või vestlusõhtud, kontserdid, loengud, esitlused, samuti teatrisisesed ettevõtmised (nt Linnateatri sünnipäev, kolleegipreemiate üleandmine). Ta peaks suutma pakkuda välja ideid ja loomingulisi lahendusi ning võtma aktiivselt osa ajurünnakutest, samuti olema võimeline juhtima projektide elluviimist, koostama eelarveid, valmistama ette lepinguid ja jälgima nende täitmist. Projektijuht teeb koostööd erinevate teatri struktuuriüksustega ning on oluliseks ühenduslüliks teatri loomingulise ja korraldusliku poole vahel.

Kandidaadilt ootame kõrgharidust, loomingulist lähenemist, organiseerimisvõimet, initsiatiivikust, pingetaluvust, head suhtlemisoskust ja korrektsust. Kasuks tulevad tekstiloome oskus, tehniline taip, võõrkeelte (ennekõike inglise ja vene keele) valdamine, teatrimaastiku tundmine ja julgus avalikult esineda.

Tööleasumise aeg kokkuleppel.

Omalt poolt pakume põnevaid väljakutseid, huvitavat ja vaheldusrikast tööd, inspireerivat töökeskkonda ja toetavat meeskonda, soodustusi teatrielamuste nautimiseks ning sportimisvõimalusi.

Palume soovijatel saata oma CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 16. maiks 2021 aadressile [email protected] vastavalt märksõnaga "müügijuht" või "projektijuht".

Lisainfo: Maire Janisk, personalijuht, tel 665 0801, [email protected].