Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Linnateater otsib kirjandus- ja meediatoimetajat

19.12.2019 18:06

Tallinna Linnateater võtab tööle kirjandus- ja meediatoimetaja, kelle peamisteks ülesanneteks on mitmesuguste tekstide koostamine ning info jagamine teatri kodulehe ja sotsiaalmeedia kaudu.
 
Kirjandus- ja meediatoimetaja tegutseb ühenduslülina teatri loomingulise meeskonna, turundusosakonna ja publiku vahel. Koostöös dramaturgiga koostab ja toimetab ta kavalehti, repertuaarivihikut ja muid trükiseid, tegeleb näidendite ja lavastusi toetavate materjalide otsimisega, aitab koostada näitusi ning korrastada ja täiendada kirjandustoa arhiivi, samuti haldab ta teatri kodulehte ja sotsiaalmeedia kontosid, saadab laiali uudiskirju ja pressiteateid, kirjutab reklaamtekste, organiseerib reklaamklippide tootmist ja suhtlust meediaga, vajadusel protokollib koosolekuid. Kirjandus- ja meediatoimetaja osaleb ka festivali Talveöö Unenägu korraldamises.
 
Kandidaadilt ootame kõrgharidust, teatrimaastiku tundmist, väga head eesti ja inglise keele oskust, tekstiloome võimet, paindlikkust, pingetaluvust ja kohusetundlikkust. Kasuks tulevad kogemused meediaga suhtlemises, sotsiaalmeedia ja veebihaldustarkvara WordPress kasutamises ja videomontaažis, samuti erinevate võõrkeelte oskus. Omalt poolt pakume mitmekesist tööd loomingulises keskkonnas, tugevat kollektiivi, teatrielamusi, sportimisvõimalusi ja tavapärast kultuuritöötaja palka. Tööleasumise aeg esimesel võimalusel.
 
Kandideerida soovijatel palume saata hiljemalt 20. jaanuariks 2020 oma CV ja motivatsioonikiri aadressile [email protected].