Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Linnateater kutsub tutvuma Panso ajaga

23.11.2015 15:04

Sel neljapäeval, 26. novembril kell 17 toimub Teatrisõprade klubis järjekordne Linnateatri juubelihooaega tähistav sündmus „Linnateater 50: Voldemar Panso aeg“. Kõnelevad Noorsooteatri esimese peanäitejuhi Voldemar Panso kolleegid ja mõttekaaslased. 

Voldemar Panso oli Eesti Riikliku Noorsooteatri peanäitejuht vaid viis aastat. Selle lühikese aja jooksul jõudis ta teatris lavastada umbes 20 korral. Juttu tuleb Panso legendaarsetest lavastustest ja tema enda erakordsest isiksusest, aga ka sellest, millise nurgakivi Panso Noorsooteatrile pani ning milliseks kujunesid esimesi samme tegeva teatri algusaastad. 
30. novembril on ühtlasi Voldemar Panso 95. sünniaastapäev. Samal päeval tähistatakse ka Panso päeva.

2015/2016 hooajal toimub Teatrisõprade Klubis Tallinna Linnateatri 50. juubelile pühendatud üritustesari. Hooaja jooksul on kõigil huvilistel võimalus osaleda teatri ajaloole ja praegustele tegemistele pühendatud koosviibimistel. Korra kuus toimuvatel üritustel saavad sõna teatrimajaga tihedalt seotud olnud vanad ja uued töötajad ning head sõbrad, rohkelt näidatakse ka foto- ja videomaterjali.

Palume teatrimajja siseneda läbi Põrgulava sissepääsu. Üleriided on võimalik jätta Kaminasaali.
Sündmus on kõigile tasuta. 

Ruudu Raudsepp
Tallinna Linnateatri avalike suhete juht
Tel. 53468495
E-post: [email protected]