Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna Linnateater kutsub kinoõhtule: “Freakstars 3000”

14.01.2020 10:31

Tallinna Linnateater jätkab teatrimaailma kirevust tutvustavate kinoõhtutega. Seekordne filmisoovitus tuleb Tiit Ojasoolt ja Eero Epnerilt, kes teevad ühtlasi sissejuhatuse Taevalaval 16. jaanuaril 2020 kell 19 linastuvale Saksa filmile "Freakstars 3000".

Filmi režissööriks oli tuntud Saksa lavastaja Christoph Schlingensief, kes oma ebaõiglaselt lühikese elu jooksul suutis siiski jätta sügava jälje nii saksa filmikunsti kui teatripilti. Tema tööd Berliini ühes tuntuimas teatris Volksbühnes lõid talle äärmiselt originaalse kunstniku maine. Schligensief ei peljanud tabusid ja tegi alati kõik endast oleneva, et tõmmata tähelepanu kaasaegse ühiskonna murekohtadele. Seda võib niisamuti näha lavastusprojekti põhjal valminud filmis "Freakstars 3000", kus Schlingensief tegeleb inklusiivsuse teemaga meelelahutusmaailmas. Kes on lubatud kaamera ette ja teatrilavale? Ja mida see ütleb meie näilise tolerantsuse kohta? 

Sündmusele on sissepääs tasuta. Film on saksa keeles ingliskeelsete subtiitritega (the film is in German with English subtitles).

Rohkem infot: