Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinna ja Saue-Saku valla piiril avati Kontserdimaja

07.10.2014 12:27

Laagri4. oktoobril avati Laagris, Pärnu mnt 541 City Motorsi uhiuus esindussalong, millest pimedateks sügis- ja talve õhtuteks saab Laagri City Kontserdimaja.

"Meil on siin esinduslikku salongipinda üle 900 m2. Et uhke ruum õhtuti tühi ei seisaks, anname selle kasutada teatri- ja kontserdikorraldajatele,“ ütles City Motorsi pealik Henrik Raave.

Esimesed neli lavastust on selleks sügiseks juba paigas – näha saab Peeter Oja ja Ott Sepa stand-up etendusi ning Jan Uuspõllu ja Henrik Normani monolavastusi.

Teatri- ja kontserdisaali avamise motiivid põhinevad Raave sõnul paljuski isiklikel kogemustel. „Olen siin Tänassilmas elanud tänaseks täpselt aasta. Teatrisse ja kontserdile sattunud aga piinlikult vähe. Kui juba õhtuks koju tulla, ei viitsi just liiga tihti tagasi kesklinna (loe: Tallinnasse) minna ning kultuuri- ja meelelahutusannused jäävad üha väiksemaks,“ selgitas Raave.

Laagri City Kontserdimaja töötab päeval autosalongina ja mahutab ligi 20 uut Renault’ ja Dacia mudelit. Õhtuti avanevas teatrisaalis on kohti kuni 600 kultuurisõbrale. Ei puudu ka VIP-loož ning gurmeekohvik.

PEETER OJA stand up “Kui loll võib inimene olla'' etendus Laagri City Kontserdimajas 4. oktoobril kell 19.00.
Järgmisena tuleb 25. oktoobril kell 19.00 lavale JAN UUSPÕLLU monokomöödia “Brüsseli kapsas”.

Piletid on saadaval Piletilevis.