Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinn Treff Festivali teatrimaraton

23.05.2011 11:25

Tallinna vanalinna tänavatel ja teatrisaalides saab näha visuaal- ja nukuteatrilavastusi, mis on valitud parimatelt festivalidelt ja truppidelt üle maailma. Selles valikus seguneb tänapäevane visuaalteatrikeel iidsete nukuteatritraditsioonidega, tants draamaga ning maalikunst muusikaga. Kõigil külastajatel avaneb ka võimalus tutvuda etenduskunstide teatritudengitega Eestist, Soomest, Iisraelist, Belgiast, Venemaalt, Ukrainast, Poolast, Saksamaalt ja Inglismaalt.

Igal festivali päeval kihab kella 12–16ni Laia tänava kvartalis kirev karnevalielu. Vanalinna tänavatel ja muuseumihoovides saab näha teatrietendusi, tantsu, kuulata muusikat, toimuvad nukuetendused lastele, erinevad töötoad ja loengud. NUKU suures saalis linastub Venemaa animafilmide programm. Festivali raames avatakse vanalinna vaateakendel näitus „Teeme ise 1000 nukku“ ja ülelinnaline Penosili vahuskulptuuride näitus, mis koosneb kaheksa kultuuritegelase ülisuurest kujust. Vabaõhuetendused on kõigile huvilistele tasuta. Õhtuti toimuvad etendused teatrisaalides.

Festivali lõpetab 1. juunil kell 15 Vabaduse väljakul etenduv performance „Maailma kaart – naerata“, mille tulemusel valmiv mastaapne maal tõmmatakse etenduse finaaliks üles Tallinna Kunstihoone fassaadile.

Festivali kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond. Tallinn Treff Festival kuulub Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi.

Vaata festivali kava

--
Mari Nurk
Avalike suhete juht / PR Manager
NUKU/Tallinn Treff Festival
Lai 1, 10133 Tallinn, Estonia
T (+372) 6679 542
M (+372) 56 635 570
E [email protected]
www.nuku.ee