Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinn Treff Festival toob Eestisse Philippe Genty kompanii

12.03.2014 09:42

Compagnie Philippe Genty5.–8. juunini 2014 toimuva Tallinn Treff Festivali peaesineja on maailmatasemel Compagnie Philippe Genty lavastusega „Ära unusta mind“. 

Tallinn Treff Festivali kauaaegne koostöö paljude suurepäraste esinejatega tipneb nüüd maailmatasemel Philippe Genty kompanii Eestisse toomisega. Seda nimekat ja originaalse teatrikeelega kompaniid püüavad suurimad ja tunnustatuimad festivalid üle maailma. Trefil näitab kompanii tantsu ja nukukunsti ühendavat unenäoliste lavapiltidega visuaalteatri lavastust „Ära unusta mind“ („Ne m'oublie pas“), mis etendub Vene Teatri saalis 7. juunil kell 20.30.

Philippe Genty teatritrupp püüab lavastus lavastuse järel vaadelda visuaalset keelt. Trupi lavastusi ei saa paigutada ühessegi tavapärasesse kategooriasse: tants, teater, nukuteater või tsirkus.

Kompanii esinemine on võimalik tänu Tallinn Treff Festivali ja Eesti Prantsuse Kultuuriinstituudi koostööle, ettevõtmist toetavad EV Kultuuriministeerium ja Eesti Kultuurkapital.

Piletid Philippe Genty kompanii lavastusele „Ära unusta mind“ on 10. märtsist 30. aprillini müügil soodushinnaga 25 eurot (hiljem hind 30 €).

Tallinn Treff Festival on rahvusvaheline visuaalteatri festival, mille lähtepunktideks on nüüdisaegse nukukunsti tutvustamine ja populariseerimine, nukuteatri traditsioonide hoidmine ja edasikandmine ning üllatamine teatrivormidega, mille olemasolust eile veel ei teatudki.

Tallinn Treff Festival 2014Lisainfo:
Vahur Keller
Tallinn Treff Festivali kunstiline juht
Tel 5287761
E-post [email protected]
www.nuku.ee/festival

Teate koostas:
Hannele Känd
NUKU kommunikatsioonijuht
Tel 5669 8839
E-post [email protected]
www.nuku.ee