Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinn Treff Festival 24.-27. mai 2012

18.05.2012 16:35

Tallinn Treff Festivalil saab näha u 30 etendust päevas ja igas vanuses inimene leiab siit kindlasti endale meelepärase vaatemängu.

Iga päev kell 12–16 on Lai ja Nunne tänav täidetud kireva tänavaprogrammiga ja kõik etendused on tasuta. Lisaks teatrile ja muusikale selle kõige meeletumais vormides, saab maitsta ka pirukat või jäätist, uudistada Treffi turul pakutavat põnevat kaupa, ise meisterdades kätt proovida, imetleda Penosil Art tänavaskulptuure või lihtsalt nautida festivali energiast pakatavat atmosfääri.
Õhtuti mängivad teatrisaalides maailma parimad etenduskunstnikud ja festivali passi ostnutele jätkub head muusikat ja seltskonda veel ka hilisõhtuks festivali klubisse. Sel aastal ei katke Treffi melu ka südaööl, sest eksklusiivselt on kõigil unetutel võimalik vaadata keskaegsetes tornides ka kesköökino, kus koostöös festivaliga Animated Dreams, linastuvad poola ja šoti põnevad anima-programmid.

Festival avab uhkelt oma väravad 24. mail kell 13.00 piduliku rongkäigu ja sellele järgneva "Suure kuklitantsuga", millest kõik soovijad, kellel kaks kuklit ja kaks kahvlit kaasas ning tants YouTube'ist selgeks õpitud, võivad ka ise osa võtta. 

Kindlasti ei tohiks maha magada ka Tallinna Vanalinnapäevade ja Tallinn Treff Festivali ühist suurlavastust "Balthasar ja põhjakonn", mida etendatakse raekoja platsil 26. mail kell 13.00, sest 10 meetrist linnarahvast õgivat konna ja köielkõndijaid Pühavaimu kiriku ja Raekoja tornide vahel just iga päev ei trehva. Võimsa spektaakli lavastab palju pärjatud Saša Pepeljajev, muusikat teeb väge täis "Metsatöll" ja kaasa lööb umbes 150 näitlejat. 

Treffi põhiprogrammi etendustele piletitega tasub aga kiirustada, sest eelmine aasta näitas, et soovijaid on alati rohkem, kui saalid mahutavad.

www.nuku.ee