Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinn Comedy Festivalile lisandusid Kinoteatri aktsioon, Tony Law sooloshow ja muud

01.10.2018 09:45

Juba ülejärgmisel nädalal toimuva Tallinn Comedy Festivali programm on saanud sisukaid täiendusi. 

Festivaliprogrammi lisandus sürreaalse sooloshow'ga Kanada stand-up koomik Tony Law – kolmekordne Chortle'i huumoriauhinna võitja, kelle esinemised ei mahu lihtsasti ühegi kasti või definitsiooni sisse. Guardian on Law kohta kirjutanud: "Ta viib post-modernse stand-upi uuele ja ohtlikult naljakale tasemele". 12. oktoobril kell 17 toimuvat etendust pääsevad vaatama vaid 80 kiiremat piletiostjat.

Ka 10. oktoobril toimuv suursündmus Tallinn Comedy Gala on saanud tugeva lisanduse - lisaks Stephen K. Amosele, Mattias Naanile, Tigran Gevorkjanile, Henrik Kalmetile, Tõnis Niinemetsale, Kristel Aaslaiule, Kaarel Nõmmikule, vene koomik Artur Chaparyanile, Kait Kallile ja iiri koomik Keith Farnanile astub galal üles ka eesti komöödia suurkuju Peeter Oja

Tänavuse Tallinn Comedy Festivali lõpetab 12. oktoobri hilisõhtul Kinoteatri ühekordne dokumentaalne aktsioon "Naljavargus", mis uurib nalja ja tema esitaja suhet. Paavo Piik, üks aktsiooni lavastajatest, täpsustab: "Hea nali on väärtuslik kraam - keegi ei tea täpselt, kust teda juurde saada või kui ta käes on, kuidas teda kasutada, et ta töötaks. Mis saab, kui sinu nalja esitab keegi teine? Kas nali läheb paremaks või halvemaks? Mis teeb naljast nalja?"

Veel lisandus programmi Improõhtu, kus Improteater Impeerium, Jaa Improteater ja Ruutu10 toovad 11. oktoobri õhtul publiku ette popurrii erinevatest impro-stiilidest.

9.-12. oktoobrini toimub Tallinn Comedy Festival, mis toob juba viiendat korda Tallinna lavadele nii maailma talente kui meie oma koomikuid. Nelja päeva jooksul astuvad üles rohkem kui 20 esinejat Eestist ja mujalt maailmast. See on aasta kõige naerurohkem nädal Eestis.

Festivali korraldavad Eestis juba aastaid tegutsenud komöödiarühmitused Kinoteater (Paul Piik) ja Komeediklubi (Andrus Purde) koostöös teiste ärksate korraldajatega.

Festival saab teoks tänu toetajatele Telia, FreshGO, LHV ja Unique Hotels. 

Festivali kava on väljas http://comedyfestival.ee/ ja piletid on saadaval Piletilevis.

Lisainfo: 
Paul Piik
Kinoteater
56915665