Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinn Comedy Festivali peaesineja on Stephen K Amos

03.07.2018 15:54

9-12. oktoobrini 2018 toimub viiendat korda Tallinn Comedy Festival ning festivali peaesineja on armastatud briti heatujukoomik Stephen K Amos. Amos on tuntud telesaadetest nagu The Stephen K Amos Show, Live At The Apollo, Mock The Week ja Have I Got News For You ning live-komöödia kaudu. 

Viimase aasta jooksul on Stephen esinenud igal pool üle UK, Šveitsis, Hollandis, Taanis, Saksamaal, Belgias, Kreekas ja Austraalias - kaks aastat tagasi on ta üles astunud ka Eestis. Intervjuus Guardianile on Amos öelnud: "Ma tahan, et te naeraksite ja siis ma tõmban teil vaiba alt, pannes teid mõtlema üsna olulistele asjadele."

Tallinnas astub Amos üles oma uue show'ga Bouquets and Brickbats, mis toimub Kinos Sõprus 11. oktoobril kell 19.00. Lisaks näeb teda laval päev varem aset leidval Tallinn Comedy Galal. 

Festivali täielik kava avalikustatakse augustis. Korraldajad lubavad, et sellest leiab juba varasematest festivalidest tuttavaid hitt-showsid nagu Fopaa! ja Komeediklubi, aga kindlasti ka üllatusi.

Festivali korraldavad Kinoteater ja Komeediklubi koostöös teiste ärksate korraldajatega. 

Eelmiste festivalide raames toimunud Tallinn Comedy Gala salvestusi saab järelvaadata Telia videolaenutuses.

Stephen K Amose show piletid on saadaval Piletilevis. Esimesele 50 piletiostjale on hind vaid €15, edasi on piletihind €19.