Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinn Comedy Festival aprilli lõpus

20.03.2015 13:10

28.-30. aprillini toimub Tallinn Comedy Festival, mis toob juba teist korda Tallinnasse kokku tuntud koomikud läbisegi veel avastamata tähtedega. 3 päeva jooksul astuvad 4 esinemispaigas üles ligikaudu 20 esinejat Eestist ja mujalt maailmast. Korraldajad lubavad, et need saavad olema aasta kolm kõige naerurohkemat päeva Eestis.

Festivali raames toimub muuhulgas Eesti kõikide aegade esimene comedy gala. Tallinn Comedy Galal jagavad ühe õhtu jooksul lava Eesti parimad koomikud nagu Peeter Oja, Andrus Vaarik ja Henrik Kalmet ja valitud välismaised esinejad nagu Late Night Gimp Fight (UK). Kõikidel esinejatel on piiratud aeg, et esitada oma parim materjal.

Veel astuvad kolme päeva jooksul üles Ott Sepp, Katariina Tamm, Tristan, Carey Marx (UK), Felicity Ward (AU) ja veel pikk rida esinejaid. Festival toimub neljal laval: Nordea Kontserdimaja, Von Krahl, kohvik Sinilind ja Kino Sõprus. Festivali ajakava on väljas veebilehel www.comedyfestival.ee ning sellesse on oodata täiendusi ja üllatusi.

Lisaks rohkele naljale tehakse festivali käigus ka üks asine asi. Tallinn Comedy Galal kuulutatakse välja stand-up-kultuuri edendamiseks loodud Naljastipendiumi tänavused laureaadid. Aega stipendumitaotluse edastamiseks on 1. aprillini. Taotlusi saab esitada aadressil: www.naljastipendium.ee

Festivali korraldavad Eestis juba aastaid tegutsenud komöödiarühmitused Point, Komeediklubi ja Kinoteater koostöös teiste ärksate korraldajatega.

Korraldajad tänavad koostööpartnereid ja sõpru Kreutzwald Hotel Tallinn, Baieri Kelder, Von Krahli teater, ELION, EMT ja reklaamibüroo IDEA. 

Lisainfo:
Karl Kermes, [email protected]
Andrus Purde, [email protected]