Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Tallinn Comedy Festival 2017

03.10.2017 16:37

Tallinn Comedy Festival 2017


3.–6. oktoobrini toimub neljas Tallinn Comedy Festival, mis toob neljaks päevaks viiele lavale ja ühte mikrobussi kümned koomikud kahes keeles.

Festivali üks korraldaja Andrus Purde nendib, et riigi ainsa naljamaratonina on liiga lihtne olla Eesti suurim, parim ja vanim, aga programm sai taas rikkalik nagu Rootsi laud Soome laevas.Teisipäeva pärastlõunal teevad maailmadebüüdi ComedyVaniga Tigran Gevorkjan ja Mattias Naan, kelle saab Taxify rakenduses enda juurde tellida ja vihma käest nalja alla sattuda. Neile järgneb ennustamatu Improõhtu Tallinna Kammerteatris.

Kolmapäevases programmis laiutab pea kolmetunnine Tallinn Comedy Gala Nordea Kontserdimajas, kus astuvad kümneminutiliste kavadega üles Eesti parimad ja paar välismaalast, nende seas Tõnis Niinemets, Jan Uuspõld, Piret Krumm, Henrik Kalmet jpt. Hilisõhtul esitab Niinemets veel Vene Kultuurikeskuses oma uue power-up comedy.

Neljapäeva õhtu passib tervenisti veeta kinos Sõprus, vaadates esmalt USA hoogsat sketšiduot Pajama Men ja seejärel eestikeelset assortiid Fopaa! Festival Spesjal. Neljapäeval ja reedel võib töölt LHV panga kliendikontorisse lõunanaljale lipsata, kui esimesel päeval näeb piletihinnas sisalduva kerge eine kõrvale britt John Moloney ja teisel Iiri-Iraani päritolu Patrick Monahani hitte. Õhtuinimesed näevad neid koos ka reedel Komeediklubis.

Kes on pidanud püstijalakomöödiat vahel niigi rüvedaks, sel pole kindlasti asja reedel festivali lõpetavale, Kinoteatri ühekordsele ja täiesti väljakannatamatule aktsioonile "Roppuste öö". Ega pileteid tegelikult pole enam ka.

Festivalil aitavad teoks saada Taxify ja LHV. Gala salvestust näitab Telia videolaenutus ning külalisi majutab uhiuus Centennial Hotel Tallinn.

Kava ning tutvustused leiab comedyfestival.ee, pääsmed Piletilevist.

Lisainfo:
Alari Rammo
505 0052