Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

TÄHTAEG PIKENDATUD! Think Tank: Baltic Current töötubade programm 2022-23

04.04.2022 10:05

Think Tank: Baltic Current on 2022.-2023. a. Baltimaades toimuv rahvusvaheline töötubade programm, kuhu ootame kandideerima kuni 35-aastaseid, vähemalt 2-aastase kogemusega tantsu- ja etenduskunstnikke, dramaturge, muusikuid ja teiste kunstivaldkondade professionaale.

Kandideerimise tähtaeg: 10. aprill 2022.

Koostöös Goethe Instituudi, Läti Ģertrūdes ielas teātrise ja Leedu Kaunase Linna Kammerteatriga kutsume osalema erinevate kunstivaldkondade professionaalidele mõeldud mitmeosalises töötubade programmis 2022. a. augustist kuni 2023. a. veebruarini Riias, Kaunases ja Tallinnas. Kandideerima on oodatud erinevate alade loojad.

Programmi Think Tank: Baltic Current eesmärk on luua noortele baltikumi etenduskunstnikele platvorm ühiseks kogemuste jagamiseks ning enesetäienduseks. Rahvusvaheliste mentoritega programm julgustab osalejaid esitama oma loometööle uusi väljakutseid. Programm koosneb neljast kohtumisest Riias, Kaunases ja Tallinnas ning kahest osalejaid aktiivselt kaasavast veebikohtumisest, mis julgustavad osalejaid oma loomingut ja sellega seotud tegevuste ulatust sõnastama, enesele väljakutseid esitama ja arendama oma kunstnikuidentiteeti toetavaid praktikaid. Osalejaid nõustavad etenduskunstide väljal kogenud rahvusvahelised mentorid. Kogu programmi jooksul arendatakse ühiseid loometegevuse ettepanekuid, mida esitletakse programmi lõpus toimuval pitching-esitlussessioonil. Lähem info programmi ja töötubade juhendajate kohta on täpsustumas.

Rohkem infot, ajakava ja link kandideerimisvormile: https://stl.ee/news/avatud-kandideerimine-etenduskunstnike-programmi-think-tank-baltic-current/