Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Taavet Janseni soololavastuse esietendus Tallinnas

15.01.2008 14:54

Teisipäeval, 15. jaanuaril jõuab esietenduseni Taavet Janseni soololavastus "It’s nothing really", mille tööprotsess toimus eelmisel aastal Amsterdamis.


"It's nothing really" on lavastus, mille põhifookus on tantsija ja teda ümbritseva traditsioonilise teatritehnika vahelistel suhetel. Mõisteid ja teatrisemiootilisi kokkuleppeid sassi ajades küsitakse endalt ja publikult: mis see on, mida me näeme/kuuleme/tajume teatris ning kuidas oleme sellest mõjutatud ja manipuleeritud? Kuidas transformeerub see, mida näeme, selleks, mida me täpselt näha tahame? Milliseid teid see muutus läbib ja kuidas on sellega seotud tehnoloogia?

 

"Kuigi on tegemist minu sooloetendusega, on "It's nothing really" minu jaoks eelkõige mu duett teatriga. Oleme kahekesi," ütleb autor oma lavastuse kohta.

 

Taavet Jansen on koreograaf, programmeerija ja interdistsiplinaarne kunstnik, kes töötab paralleelselt teatris, elektroonilises kunstis ja audiovisuaalia maastikel. Ta on töötanud koos paljude rahvusvaheliselt tunnustatud ja tunnustamata kunstnike ja institutsioonidega. Hetkel õpib Amsterdami Teatrikooli magistriõppes tantsu ja uut meediat.

 

15.01 kell 19.30 Kanuti Gildi SAALis

16.01 kell 20.00 TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia Mustas Saalis

17. ja 18.01 kell 19.30 Kanuti Gildi SAALis

 Piletid saadaval.


Lisainformatsioon:
56955844
Taavet Jansen

 

www.saal.ee