Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Sven Kuntu 4.04.1968-27.10.2007

29.10.2007 16:42

Laupäeval, 27. oktoobril lahkus ootamatult meie hulgast helilooja, laulja, lavastaja ja näitleja, Eriti Kurva Muusika Ansambli looja ja juht Sven Kuntu.

Sven Kuntu on töötanud VAT teatris ja Von Krahli Teatris ning Eesti Raadio Noortesaadete toimetuses. Alates 1991. aastas on ta juhtinud Eriti Kurva Muusika Ansamblit.
Sven Kuntu ärasaatmine toimub laupäeval, 3. novembril kell 12.30 Tallinna Pärnamäe kalmistu krematooriumis.

---

Sa ime küll, kui veider täna kõik on! Ja eile läks kõik täitsa nagu harilikult. Kas ma olen öösel muutunud või? Oot, las ma mõtlen: kas ma olin hommikul ärgates seesama? Mulle meenub praegu, et ma tundsin end natuke teisiti. Aga kui ma pole seesama, on järgmine küsimus: kes ma siis üleüldse olen?“
Alice Imedemaal

Kohtusime 1990ndal aastal ülikooli koridorides ning üksteise mõistmine oli kohe lõplik. Sellest sai alguse pikk, sügav ning vägagi kirglik sõprus. Sügavate mõõnade ja tõusudega, ent mitte kunagi igav ja harilik. Mitte ükski hetk, mitte ükski viiv. Sageli kurnatud Sinu meeletutest põlemistest, mõtetest ja tegudest, oli lihtsam natuke kõrvale hoida, kuid peagi leidsime end uskumast ja järgimast iga Sinu sõna ja tegu. 
Eriti Kurva Muusika Ansambel oli elustiil, mis paljudele mõistmatu. Mõnikord ka meile endile. Ainus võimalus naerda iseenda ja kõiksuse üle. Imedemaal ei toiminud reaalse maailma seadused. Me peame ümber õppima, kui see on enam üldse võimalik.

Puhka rahus, kallis sõber!
Eriti Kurva Muusika Ansambel

Kanuti Gildi SAAL