Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Sügisel toimub Tallinnas rahvusvaheline teatrifestival “NAKS 2018”

16.08.2018 09:25

"NAKS 2018"
Juba kuuendat aastat leiab aset rahvusvaheline teatrifestival "NAKS 2018" (endise nimega "Teater noorele vaatajale"), mis on ennekõike suunatud lastele ja noortele. Selle aasta festival toimub 31. oktoobrist 2. novembrini Tallinnas – Linnateatri taevalaval, Kumus, Piip ja Tuut mängumajas, NUKU Ovaalsaalis, VAT Teatri saalis ja Sõltumatu Tantsu Laval.

Kolme päeva jooksul näeb etendusi teatritelt nii Eestist kui ka välismaalt. Etendustega astuvad üles Kuressaare Linnateater, Must Kast, Miksteater, VAT Teater, Piip ja Tuut Teater, Lendav Lehm, NUKU Teater, Tsirkusestuudio Folie, Dance Theatre Hurjaruuth (Soome), Theatre Batida (Taani) ning Miðnætti (Midnight) Theatre (Island).

Lisaks erinevatele etendustele, toimuvad festivali raames ka töötoad ning diskussioonid haridus- ja kultuuritöötajatele. Töötubades saab õppida improt ja näidendikirjutamist ning ka sel aastal on toimumas ümarlaud "Kaasaegne teater ja noor teatrivaataja".

Projektijuht Helina Teppan soovib, et igas vanuses lapsed ja noored saaksid nautida teatrit, mis on loodud just nende vanust, eripära ja huvisid silmas pidades. "2018. aasta festival erineb eelmistest kindlasti selle poolest, et meie festivalil on uus nimi, milleks on NAKS. Samuti on selle aasta programmist võimalik leida lausa kolm lastelavastust välistruppidelt. Külalisi on oodata nii Soomest, Taanist kui ka Islandilt."

Festivalile on oodatud kõik erinevas vanuses suuremad ja väiksemad teatrisõbrad ning haridus- ja kultuuritöötajad, kes soovivad osa saada põnevast teatrimaalimast ning nautida erinevaid meeliköitvaid etendusi.

Koduleht – www.assitej.ee
Instagram - assitejestonia

Lisainfo:
Helina Teppan (projektijuht),
tel: +372 5373 9879 ja teaternoorelevaatajale@gmail.com