Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

STLi GreenFieldi sarjas Kenneth Flak ja Külli Roosna ning Daniel Bisig ja Thomas Dotzler – täna!

15.12.2015 14:39

Neljapäeval, 17. detsembril toimuval GreenFieldil astuvad publiku ette Sõltumatu Tantsu Lava residendid Külli Roosna ja Kenneth Flak, kes on kutsunud Eestisse teadlase ja videokunstniku Daniel Bisigi (Šveits), kes spetsialiseerub tehisintellektile, ja valguskunstniku Thomas Dotzleri (Rootsi), et uurida video-, heli- ja liikumisevahelisi seoseid. 

See protsess jätkab koreograafide pidevaid sensortehnoloogia alaseid katsetusi selleks, et luua elus, tundlik ja reageeriv ruum. Residentuuri käigus luuakse alus Wild Places Triloogia teisele lavastusele – CITY/Linn.

GreenFieldi ettenäitamisel on fookuses seosed muusika, valguse, video ja liikumise vahel. Publikuga ja publikuta testitakse erinevaid sensoreid (accelerometers, light sensors, distance sensors jt). Kuidas liikumine saab mõjutada heli, mis mõjutab valgust, mis mõjutab video, mis mõjutab liikumist, mis mõjutab... 

Ettenäitamisejärgset vestlust esitajate ja publikuga viib läbi raaljuhitava tehnoloogia ja materjaliuuringute võimalusi, tendentse ja mõjusid uuriv arhitekt Siim Tuksam.


Sissepääs tasuta! Kohapeal on võimalus toetada rahalise annetusega.
Lisainfo Facebookist.

* GreenField on Sõltumatu Tantsu Lava modereeritud ettenäitamiste sari, mille käigus STL-i kunstnikud võtavad proovidest pausi, et piletivabalt publiku peal testida toormaterjali, mis loomeprotsessis on sõelale jäänud.

Lisainfo:
Triinu Aron
Sõltumatu Tantsu Lava / STL
tel/ph. +372 509 4854
skype: Triinu Aron