Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Soome koreograaf ja tantsija Jyrki Karttunen annab kaks sooloetendust Vaba Laval

20.09.2015 11:07

Jemina- act as you'd know her
Kaasaegse tantsu etenduste sari Tantsutuur alustab oma hooaega kaasaegse tantsu, teatri ja stand-up komöödiaga, Soomes 2012. aastal aasta teatriauhinna pälvinud Helsinki Dance Company kaasaegse tantsu lavastusega „Jemina - act as you’d know her“. Koreograaf Jyrki Karttuneni soololavastus etendub autori enda esituses Tallinnas, Vaba Laval 25. ja 26.septembril kell 19.

Soome tuntumaid koreograafe ja Helsinki Dance Company kunstiline juht Jyrki Karttunen alustas oma karjääri tantsijana Helsingi Linnateatris. Karttunen on ka üks Nomadi Productions asutajaliikmetest ning kuni 2013. aastani töötas ta Karttunen Kollektiv’i kunstilise juhina.


Sihtasutus Eesti Tantsuagentuur on tantsukeskus, mille eesmärgiks on tantsukunsti jätkusuutlikkuse ja kvaliteedi tagamine Eestis, pakkudes kaasaegset ja professionaalset tantsuõpet, loome- ja esinemisvõimalusi tantsukunstnikele, tantsuõpetajatele ning tantsuga tegelevatele lastele ja noortele. Oluline osa ETA tegevustest on suunatud väljapoole pealinna, et pakkuda tantsukunsti vaatamise võimalusi Tantsutuuril ning esinemisvõimalusi lastele ja noortele Festivali Koolitants tegevuste raames. ETA tegevused hõlmavad kõiki tantsukunstiga seotud tegevusi: loometegevust, etendustegevust, huviharidust ja tantsijate koolitust, üle-Eestilist valdkonna infovahetust ja koostööd ning tantsukunsti jätkusuutlikkuse tõstmist regionaalselt läbi Koolitantsu ja Tantsutuuri tegevuste. ETA teeb aktiivset koostööd teiste erialaliitude ja sarnaste eesmärkidega (tantsu)organisatsioonidega nii Eestis kui ka välismaal.


Lisainfo:
Raido Bergstein
Eesti Tantsuagentuur
+372 5645 4888
[email protected]