Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Sõltumatu Tantsu Lava otsib EV100 Sajandi lugu teatrisarja teostamiseks vabatahtlike abi

18.09.2017 18:27

20. septembril esietendub Sõltumatu Tantsu Laval Vanemuise teatri ja Sõltumatu Tantsu Lava koostöös ja EV100 teatrisarja Sajandi lugu raames sündinud lavastus "Rännakud. tõotatud maa".

1920. aastaid käsitleva lavastuse ajaloolis-faktiliseks kontekst on 3400 eestlase väljaränne Brasiiliasse. Lavastus püstitab muuhulgas küsimusi miks ja millal me lahkume või saabume, kas distantsi kaudu rikastub vaade kodumaale ning miks ja kuidas ajaloole tagasi vaadata. "tõotatud maa" pöörab tähelepanu nii üksikindiviidi minevikule kui ka laiemale ühiskondlikule kontekstile, kasutades selleks erinevaid nüüdisetenduskunsti väljendusvahendeid.

28. ja 29. septembril mängime etendusi Tartu Sadamateatris. Selleks, et jõuaksime lava õigeaegselt üles vajame appi paari vabatahtlikku Tartusse 28-30. septembril, kes oskavad käsitleda tööriistu ja suudavad aidata teatri lavakujunduse maha- ja pealelaadmisel.

Vabatahtlikud saavad väärt kogemuse teatrikujunduse installeerimisel koostöös kogenud kunstnikega ja piiratud aja ning ressursimahuga tingimustes. Vabatahtlikud saavad anda hindamatu panuse ja kindlustunde kogu lavastusmeeskonnale, et saame antud ajagraafikuga hakkama ja lubatud etendused saavad õigel ajal toimuma. Vabatahtlikud saavad võimaluse näha etendusi, mis on üles pandud nende enda käte abiga.

Täpsemad tööülesanded ja -graafik:
28.09 kell 22-01.30 lavakujunduse mahalaadimine Tartu Sadamateatris ja lava ehitusega alustamine
29.09 kell 10.00 lavakujunduse ülespanek Sadamateatris
30.09-kell 18.30-22.30 lavakujunduse deinstalleerimine Sadamateatris ja transpordiks laadimine 


Oma soovist appi tulla palume teada anda asap [email protected].

Triinu Aron
Sõltumatu Tantsu Lava / STL
www.stl.ee
tel/ph. +372 509 4854
skype: Triinu Aron