Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Sõltumatu Tantsu Lava kutsub tantsukunstnikke ja -uurijaid uurimisresidentuuri

17.08.2018 11:41

Sõltumatu Tantsu Lava pakub algaval hooajal majaresidentide programmi raames tantsukunstnikele ja/või -uurijaile võimalust hooaja vältel kestvaks uurimisresidentuuriks, huviga mõtestada ja artikuleerida oma liikumis- ja kunstnikupraktikat (artistic research, practice as research, movement research). 
 
Uurimisresidentuuri raames toimub oktoobrist 2018 juunini 2019 regulaarselt kord kuus kohtumised, mis on tugistruktuuriks iseseisva uurimise läbiviimisel. Residentuuri kohtumisi viivad läbi Kai Valtna, Madli Pesti ja Siret Campbell ning erinevad (välis)külalised.
 
Uurimisresidentuuri ootame tantsukunstnikke, kes soovivad fokuseeritult tegeleda oma liikumispraktika sõnastamisega, lavastuse loomiseks uurimistöö läbiviimisega või laiemalt oma kunstnikupraktika analüüsiga. Oodatud on ka uurijad ja kirjutajad, kes sooviksid keskendada oma uurimust just tantsule ja koreograafiale ning leida koostöövõimalusi tantsukunstnikega.
 
Uurimisresidentuuri raames toimub:
- 9 kohtumist igal kuul oktoobrist juunini

Töökeeleks eesti ja inglise keel.
Osalejatele on stipendium.
 
Uurimisresidentuuri kohtade arv on piiratud, kandideerimiseks palun saata kuni ühe A4-pikkune uurimisteema tutvustus 10. septembriks aadressile [email protected]

-- 
Evelyn Raudsepp
produtsent
+372 5804 2154
Sõltumatu Tantsu Lava (STL)
Telliskivi 60A, C1, Tallinn