Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Sõltumatu Tantsu Lava kutsub noori töötuppa “Kuidas kväärida üritust?”

23.02.2023 11:48

26. veebruaril 2023 kell 12 toimub Sveta baaris Sõltumatu Tantsu Lava eestvedamisel töötuba “Kuidas kväärida üritust?”. Töötuba on osa projektist "Etenduskunstid uuele põlvkonnale", mille käigus valmib koostöös noortega ka lavastus.

Töötuba "Kuidas kväärida üritust?" juhendab koreograaf, etenduskunstnik ja kväärürituste eestvedaja Rene Köster. Töötuppa on oodatud 13- kuni 21-aastased noored, kellel on huvi ürituste korraldamise vastu. Töötuba on kõigile huvilistele tasuta.

Töötoas õpitakse, kuidas leida ideid ürituseks, mis ettevalmistusi vajab ürituse korraldamine, ning saadakse käsi valgeks DJ-tamises. Räägitakse ka sotsialiseerumise tähtsusest ning koos osalejate abiga leitakse vastus küsimusele, kuidas noored ise tänapäevast suhtlemist näevad ning mida nad arvavad, et neil vaja oleks. Oluline koht on küsimusel: kuidas ja mille kaudu toetada sõpru ja inimesi oma kogukonnas?

Töötoas osalemiseks palutakse end hiljemalt 23. veebruaril kirja panna siin: https://tinyurl.com/pang26

Töötubade sari on osa projektist “Etenduskunstid uuele põlvkonnale” (Performing Arts for the Next Generation ehk P.A.N.G.), mis toimub koostöös Sõltumatu Tantsu Lava ja Itaalia Artisti Drama Teatro, Portugali Glocalmusicu ning Sloveenia Pionirski Domiga. Projekti eesmärk on kaasata noori kultuuriloomesse.

26. veebruari töötuba on esimene mitmest, mille jooksul leitakse ka osalejaid projekti jooksul loodavasse lavastusse. Lavastuse loovad noored oskustega, mida neile töötubades õpetatakse. Lavastus etendub 2023 teises pooles Sõltumatu Tantsu Laval. 

Foto: Sõltumatu Tantsu Lava