Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Sõltumatu Tantsu Lava jätkab sarjaga GreenField

15.01.2015 16:12

Ettenäitamiste sari GREENFIELD jätkub 29. jaanuaril Sõltumatu Tantsu Laval (Telliskivi 60a hoones C1). Publikuni tuuakse Premiere'i koreograafide Maarja Tõnissoni ja Arolin Raudva tööprotsessid.

Maarja ja Arolin teevad vahepeatuse ja jagavad publikuga seda, kuhu nad on jõudnud 18. veebruaril esietenduvate lavastustega "Body Shift Body" ning "Dying to Become". Ettenäitamistele järgneb vestlus, mistõttu on see üritus iseäranis neile, kellel on huvi kaasaegsete etenduskunstide protsesse jälgida, nende üle arutada ja kaasa rääkida. Vestlust hoiab rajal Külli Roosna.

GreenField oli Okasroosikese Lossi igakuine üritus, kus astusid üles lossis resideerunud kunstnikud või muul viisil lossiga seotud inimesed, kes soovisid oma loodut tööprotsessis publikuga testida. Sõltumatu Tantsu Ühendus tegutseb nüüd uues asukohas, kuid ka uue katuse all jätkatakse õhtute sarjaga.

Sissepääs tasuta. Lisainfo: https://www.facebook.com/events/884424011577758/?fref=ts

Sõltumatu Tantsu LavaSÕLTUMATU TANTSU LAVA on uhiuus kaasaegsele tantsule keskenduv lava Telliskivi loomelinnakus, kus igal kolmapäeval ja neljapäeval saab näha Eesti ja muu ilma koreograafide loomingut ning tantsuetendusi. Sõltumatu Tantsu Lava tegevust koordineerib Sõltumatu Tantsu Ühendus.
Uus lava on võtnud suuna tulevikule, seades ambitsiooni kujuneda innovaatiliseks sulatusahjuks ning avatud ekspermentaalplatvormiks neile uue põlvkonna koreograafidele, kelle jaoks kunst ei saa iial valmis.

2014/15 ja 2015/16 hooajal on STL loomingulise tegevuse suunanäitajateks etenduskunstnik Erik Alalooga ning koreograafid Külli Roosna ja Kenneth Flak, kes on ühtlasi maja residendid.

Sõltumatu Tantsu Lava leiate Telliskivi 60a Vaba Lava teatrimaja tagaküljelt sisenedes.
www.stl.ee

Triinu Aron
Sõltumatu Tantsu Lava / STL
www.stl.ee
tel/ph. +372 509 4854