Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Sõltumatu Tantsu Lava ja inklingroomi avalik konkurss tantsukunstnikele ja DJ-dele/muusikutel

09.03.2022 16:26

Sõltumatu Tantsu Lava kuulutab välja koostöös kunstiplatvormiga inklingroom avaliku konkursi tantsukunstnikele ja DJ-dele/muusikutele vanuses 18+! Kandideerimise tähtaeg 28. märts 2022!

inklingroom on Eesti koreograaf Keity Pooki ja Poola muusikamänedžer-DJ Michal Sobkiewiczi loodud multidistsiplinaarne kunstiplatvorm, plaadifirma ja sündmuste seeria. Formaat on saanud alguse 2020. aastal Londonist, kus mõlemad hetkel resideeruvad. inklingroom püüab omavahel siduda eksperimentaalse elektroonilise muusika, klubimuusika ja kaasaegse tantsu. Lavastatud nii, et muusika kasvab üle etenduseks ja vastupidi, luues kogu õhtust tervikliku kunstisündmuse, millest publik pause võtta ei raatsi.

18. mail toimub inklingroomi esimene külalisüritus Tallinnas!

Sellega seoses kuulutame välja avaliku konkursi:
OTSIME viit tantsukunstnikku ja viit DJ-d/muusikut vanuses 18+ ühinema Tallinnas inklingroomi piire lõhkuva muusika- ja tantsusarja programmiga, mis on osa Sõltumatu Tantsu Lava korraldatud Balti Tantsu Platvormi võõrustajaprogrammist. DJ-delt/muusikutelt ootame 45-minutilisi esinemisi ja tantsukunstnikelt 10-15 minutiliseid lühietendusi. Koostöös STL-iga pakume tasustatud esinemisvõimalust, tehnilist tuge ning võimaluse korral prooviruumi kasutamist. 

Kandideerimise tähtaeg: 28. märts 2022
Avaliku konkursi valitutest teavitatakse: 11. aprill 2022
Ürituse toimumise aeg: 18. mai 2022

Kandideerimise üksikasjad: 
DJ-d JA MUUSIKUD:
30min Mix + bio + lühike kirjeldus isiklikust loometööst
Kunstniku tasu: 120€ (bruto)

TANTSUKUNSTNIKUD:  
Veebilink 10-15 minutilisest etteastest koos etenduse lühikirjeldusega (võib olla nii alles valmimas kui ka juba valmis töö) + bio
Kunstniku tasu: 300€ projekti kohta (bruto)

Kontseptsioon: Ootame kunstnikke kandideerima julgete performance’ite ja DJ-mix’idega, mis oleksid inspireeritud kehast, kehalisusest ja kehastusest (embodiment). Otsime esitusi, mis küsivad, kuidas olla kehastunud, reaalne ja kombatav. Oma loominguga saab kutsuda publiku avastuslikule teekonnale, kus erinevaid meeli proovile panna. Otsime töid, mis kutsuvad jõudma kehastatud viisil maailmas olemiseni.

"Embodiment is the cell’s awareness of themselves. You let go of your conscious mapping. It is a direct experience; there are no intermediary steps or translations. There is no guide, no witness (…). In this instance, the brain is the last to know”. Bonnie Bainbridge Cohen

Valiku tegemise kriteeriumid: Kõikide etenduste ja DJ-mix’ide ideed vaadatakse läbi avalduste põhjal. Läbi vaadatakse ainult need projektid, mis vastavad konkursi kriteeriumitele. Kandideerimiseks peab olema vanuses 18+.

Kandideerimise leht:www.inklingroom.com/opencall
Küsimuste korral võib kontakteeruda e-mailil: inklingroom@gmail.com

Meie missioon: inklingroom kutsub uut kaasaegset tantsu ja muusikat toetades kunstnikke piire nihutama ja uuenduslikke teoseid looma. Meie üritustesarjade, raadioresidentuuride ja plaadifirma eesmärk on luua platvorm valdkonnas vähe esindatud kunstnikele, et luua koos meelihaaravaid ja avardavaid kogemusi. Julgustame osalema erineva taustaga kunstnikel, kuid eriti soovime toetada soo- ja seksuaalvähemusi ning piiratud sissetulekuga kunstnikke.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=0MPqYCyOVBc&t=36s