Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

SIBMASi konverents kogumise ja talletamise dramaturgiast ootab ettekandeid

15.11.2023 13:47

SIBMAS ehk Rahvusvaheline etenduskunstide valdkonna raamatukogude, muuseumide, arhiivide ja säilitamiskeskuste assotsiatsioon (International Association of Libraries, Museums, Archives, and Documentation Centres of the Performing Arts) kutsub esitama ettekannete ettepanekuid enda XXXIV konverentsile, mis toimub 23. kuni 27. juunini 2024 Hong Kongis. Konverentsi teema on kogumise dramaturgia: etenduskunstide konserveerimine, taaselustamine ja tõlgendamine (Dramaturgies of Collecting: Conserving, Restaging, and Interpreting the Performing Arts).

Konverentsile oodatakse teadlasi, arhiivinduse praktikuid, teatritegijaid, kuraatoreid ja truppe, keda kõnetab kogumine, konserveerimine, taaslavastamine, -loomine ja -tõlgendamine etenduskunstide valdkonna raamatukogude, arhiivide ja muuseumide kontekstis.

Ettekandeid saab teha nii Hong Kongis kohapeal kui ka veebi vahendusel. Konverentsi töökeeled on inglise, prantsuse ja hiina.

Ettekannete ettepanekuid saab esitada kuni 10. jaanuarini 2024, konverentsile valitud esinejatele antakse otsusest teada hiljemalt 31. jaanuaril 2024. Ettepanekute esitamiseks ei pea olema SIBMASi liige.

Rohkem infot üleskutse kohta leiab SIBMASi konverentsi kodulehelt.