Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Sel nädalal alustab „Kontakt“ – kohtumised Linnateatri näitlejatega

20.10.2014 13:30

Kolmapäeval, 22. oktoobril kell 19 Hobuveskis algavas sündmustesarjas saab publik kord kuus kolmapäeviti lähemalt tuttavaks kahe Tallinna Linnateatri näitlejaga. 
Iga „Kontakt“ toimub Hobuveskis vaid korra, kuid jõuab telesaatena ETV ekraanile juba sama nädala reedel peale „Aktuaalse kaamera“ põhisaadet. „Kontakti“ esimesteks külalisteks on Hele Kõrve ja Evelin Võigemast, õhtujuhtideks Henrik Kalmet ja Veiko Tubin. 

Mis on kõige ohtlikum hetk, mis laval on olnud? Kes kardab Virginia Woolfi? Kas kunstiinimesed peaksid jääma oma liistude juurde? „Kontaktis“ otsitakse vastuseid neile ja väga paljudele teistele küsimustele. Publiku ette tulevad kaks inimest, kes põhilise osa oma elust teesklevad, et on keegi teine. Sel õhtul mängivad nad iseennast – nad räägivad, otsivad, arutlevad, esinevad, küsivad, vastavad ja (umbes poolteist tundi hiljem) kaovad. Et kaks päeva hiljem ETV ekraanil taasilmuda. Lisaks jutuajamistele elustuvad endised või tulevased rollid, kõlab piinlik ja vabastav naer või sünnib midagi, mida varem pole juhtunud. „Kontakt“ on segu kunstilisest aktsioonist ja telesaatest „Inside the Actor's Studio“ ehk teisisõnu: oodata võib pikemaid ja süvitsi vestlusi, aga samas tempokat ja ootamatut õhtut.

Igal sündmusel on kaks õhtujuhti ning fookuses kaks näitlejat. Esimesel korral, 22. oktoobril haaravad õhtujuhtimise enda kätte Henrik Kalmet ja Veiko Tubin, külalisteks on Hele Kõrve ja Evelin Võigemast. 19. novembri külalisteks on Karl-Andreas Kalmet ja Priit Pius. Saated on eetris vastavalt 24. oktoobril ja 21. novembril.

Ka publikul on võimalik esitada oma küsimused näitlejaile, saates need e-posti aadressil [email protected]. Küsimusi Hele Kõrvele ja Evelin Võigemastile on võimalik esitada kuni 22. oktoobri kella 15.00-ni.
Iga „Kontakti“ piletid tulevad müüki sama kuu alguses Piletilevis ja Linnateatri kassas.  Pileteid novembrikuu kohtumisõhtule saab soetada alates 1. novembrist, detsembrikuu kohtumisõhtule 1. detsembrist jne. 

„Kontakti“ sari avab Tallinna Linnateatri viiekümnenda sünnipäeva tähistamise, mis kulmineerub 13. veebruaril 2016 teatri 50. juubeliga. „Kontakti“ korraldavad  Veiko Tubin, Paavo Piik ja Henrik Kalmet, ametlik meediapartner on Eesti Rahvusringhääling.

Ruudu Raudsepp
Tallinna Linnateatri avalike suhete juht
Tel. 5346 8495
E-post: [email protected]