Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

SEB publikupreemia laureaadid on Helen Lokuta ja Oliver Kuusik

30.03.2015 09:44

Liblikas

Rahvusooper Estonia kuldsponsor SEB Pank andis tänavu viiendat korda välja publikupreemiad nais- ja meessolistile, kelle valisid välja ooperikülastajad.

Publiku lemmikuteks osutusid sel aastal Helen Lokuta ja Oliver Kuusik. 


Auhinnad anti pidulikult üle 29. märtsil ooperi „Rinaldo“ etenduse eel. Estonia koosseisuliste ooperisolistide seast selgusid võitjad vaatajahääletuse tulemusena ja kumbki publiku lemmik sai 1300-eurose preemia. Kõikide hääletajate vahel loosis Estonia teater välja kümme 20-eurost kinkepiletit.


„SEB ja Rahvusooper Estonia viljakas koostöö sai alguse juba 2003. aastal, mil alustasime Estonia toetamist kuldsponsorina. Ei ole midagi motiveerivamat kui siiras tunnustus publikult või klientidelt. Mul on hea meel, et teatrisõbrad olid meelsasti nõus tunnustust avaldama ja tuhanded inimesed on rääkinud - Helen Lokuta ja Oliver Kuusik on leidnud tee publiku südameisse juba teistkordselt viie aasta jooksul, mil oleme lemmikuid koos publikuga valinud. Soovin õnne laureaatidele ning tänan kõiki, kes oma lemmikutele kaasa elasid,“ ütles SEB juhatuse esimees Riho Unt.


Foto: Harri Rospu. Fotol laureaadid Tõnu Kõrvitsa ooperis "Liblikas".


Lisainfo:

Ülla Veerg

Rahvusooper Estonia

Avalike suhete ja turundusteenistuse juht

[email protected]

tel. +372 683 1242

GSM +372 501 2508