Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Saša Pepeljajevi “Muh Tsokotuh” Kanuti Gildi SAALis

16.09.2008 12:19

16. ja 17. septembril 2008 kell 19.30 on Kanuti Gildi SAALis taaskord võimalik näha Saša Pepeljajevit ning tema Moskva truppi Apparatus. Publiku ette tuuakse nende uusim lavastus tantsuthriller "Muh Tsokotuh".

Sisu poolest on asi lihtsamast lihtsam. Aluseks on võetud kuulsaima nõukogude lasteluuletaja Kornei Tšukovski elegantselt pretensioonitu luuletus kärbsest, kes leiab samovari ja kutsub sõbrad külla (Kärpse Kärt). Tee-mekkijaid ründab kuri ämblik, kuid viimaks päästab seltskonna vapper sääsepoiss, tapab ämbliku ja abiellub kärbsepliksiga. Hurraa! Aga nii lihtsalt Pepeljajeviga muidugi asjad ei lähe.

Omamoodi "tõlkena" loeb näitleja Lauri Lagle mõlemal päeval 15 minutit enne etenduse algust (19.15) Kanuti Gildi SAALis ette muinasjutu "Kärpse Kärt".

Saša Pepeljajev on Eestis tuntud ja tunnustatud lavastaja, kes lavastanud mitmetes Eesti teatrites ja käinud korduvalt oma trupiga Eestis esinemas. Seekordses lavastuses on Pepeljajev ka ise laval. Lisaks on laval tema kauaaegsed partnerid Tatjana Gordeeva ja Olga Tsvetkova.

Piletid müügil Piletilevi ja Piletimaailma müügikohtades, Von Krahli Teatri kassas ning pool tundi enne algust kohapeal.

Lisainfot vaata www.saal.ee