Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Saksamaal toimuv festival transeuropa otsib programmi külalisetendusi

14.02.2024 13:14

Festivali üleskutset illustreerival pildil on helelillal taustal abstraktne, ümar ja metalne moodustis.

transeuropa festival, mis toimub 11. kuni 15. septembrini 2024 Hildesheimis Saksamaal, otsib oma programmi külalisetendusi, mis suhestuksid festivali teemaga "making space" (ee "ruumitegemine"). Programmi saab kandideerida kuni 14. märtsini 2024.

1994. aastast toimuv transeuropa festival toob kokku noored ja sõltumatud etenduskunstnikud kogu Euroopast ning püüab anda hääle ka neile, keda pole seni kuulatud ja kes on otsustusprotsessidest kõrvale jäänud. Seetõttu on festivalile eriliselt oodatud näiteks erivajadustega, aga ka end transsoolise või mittebinaarsena määratlevad etenduskunstnikud. Festivalil osalevatel etenduskunstnikel võib olla kuni viis aastat erialast kogemust.

Festival pakub osalevatele lavastusmeeskondadele tehnilist tuge kahe etenduse andmiseks, samuti võimalust publikuga kohtumiseks ning ülejäänud festivaliprogrammist osa saamiseks. transeuropa maksab osalejatele ka honorari ja aitab hüvitada reisikulusid. Festival hoolitseb selle eest, et erivajadustega kunstnikele oleks festival igati ligipääsetav.

Rohkem infot leiab transeuropa festivali üleskutsest.

Foto: transeuropa festival